18.02 – 24.02. 2013 AD

Poniedziałek, 18 lutego
7.00  – Msza św. za ++ Joannę Pluta, jej rodziców, rodzeństwo, pokr.
Wtorek, 19 lutego
7.00 – Msza św.za ++ rodz. Małgorzatę i Karola Kroczek, dziadków Annę i Augustyna Dworzańskich, Monikę i Konstantego Kroczek, Hildegardę Guzy, Konrada Wuzik, pokr. Schmeiduch, Wieczorek, Kaszuba, Kroll i Broll.
Środa, 20 lutego
7.00 – Msza św. za ++ Rozalię Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, rodz. Marię i Józefa Świtała, b. ks. Pawła, szw. Antoniego Weber, pokr.
Czwartek, 21 lutego
16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Augustynę i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, ich rodziców, rodzeństwo, brat. Elżbietę Pasieka, Jerzego Danysz, Annę, Pawła, Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Danysz.
– za + Józefa Dyrduła w 30 dni po śmierci.
Piątek,  22 lutego, święto Katedry św. Piotra
7.00 – za + Annę Krawiec w 30 dni po śmierci.
17.00 –  Msza św.  z udziałem młodzieży, za ++ Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci, pokr.
– Droga Krzyżowa.
Sobota, 23 lutego
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  70 urodzin Róży Krawiec..
17.00 – Msza św.  za ++ Rudolfa Wind, rodziców.
II Niedziela Wielkiego Postu, 24 lutego  2013 r.
7.30 – Msza św. w za ++ ż. Eugenię Pasieka, jej rodz. Annę i Franciszka Pasieka, Krystynę i Huberta Kocot.
9.00 –  Msza św. za + Danutę Serzysko w 2 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Wiktorię i Ignacego Szostok, pokr.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj o godz. 30– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Zapraszam naszą młodzież na wyjątkowe, wielkopostne  spotkania. Niech rozpoczną się udziałem w Mszy św. i Drodze Krzyżowej, a następnie w szkole, w Twojej klasie przy herbacie, przede wszystkim jednak wokół Tego, który jest darem dla nas – Pana Jezusa. Wielkopostne Forum Młodzieży dla rocznika 1995 w piątek (22 lutego).
  3. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie ministrantów i kandydatów; o 10.00 zbiorą się marianki.
  4. W niedzielę 24 lutego, na Mszach św. będzie z nami p. Bogdan, który jest terapeutą uzależnień, pracownikiem oddziału detoksykacji szpitala w Toszku. Będzie dawał świadectwo o zniewoleniu oraz wyzwalaniu się z nałogu.  Odpowie również na pytanie: Kiedy rozpoczyna się choroba alkoholowa?
  5. 28 lutego o godz. 20.00 pap. Benedykt XVI zakończy swój pontyfikat:
    Łączmy się z powszechnym Kościołem w wyjątkowy wieczór 28 lutego. O godz. 17.00 odprawimy Eucharystię w int. pap. Benedykta XVI oraz o światło Ducha Świętego na czas konklawe. Mszę św. odprawiać będzie również o. Andrzej Madej – Misjonarz oblat Maryi Niepokalanej, poeta. Bliski współpracownik założyciela Ruchu Światło –Życie, ks. Franciszka Blachnickiego. W latach 80. znany w Polsce rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży. Inicjator ewangelizacji podczas festiwalu rockowego w Jarocinie. Od 1997 przełożony misji sui iuris Stolicy Apostolskiej w Turkmenistanie oraz przełożony Nuncjatury Apostolskiej w Aszchabadzie w randze attache do spraw kultury.
  6. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  7. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na planowane inwestycje parafialne. Radę Parafialną proszę o przeliczenie jej.
  8. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wajda Małgorzata, Rakoczy Karolina, Sikora Gabriela, Danysz Agata, Poloczek Karolina, Pawliszyn Dorota.