25.01 – 31.01.2016 A.D.

Poniedziałek, 25 stycznia, Nawrócenie św. Pawła Apostoła
7.00 – Msza  św. za ++ Zygmunta Merkel i Herberta Ibrom od sąsiadów.
Wtorek, 26 styczniaśw. Tymoteusza i Tytusa
17.00 – Msza  św. za ++ m. Franciszka Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego, rodz. Józefa, Alfonsa i Emę Soporowskich, pokr.
Środa, 27 stycznia, bł. Jerzego Matulewicza
7.00 – Msza  św.  za + Franciszka Goj od Róż Różańcowych.
Czwartek, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
17.00 – Msza św. szkolna  za ++ m. Agnieszkę, b. Jana, szwagrów, siostrzenicę, wujków, ciocie, teściów oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Piatek, 29 stycznia
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Sobota, 30 stycznia
13.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Józefa Jendrzejek..
17.00 – Msza św. za ++ m. Weronikę Boronowską, Rudolfa Pampuch.
IV Niedziela Zwykła, 31 stycznia 2016 r.
(Kolekta na budowę kościoła pw. Św. Karola Boromeusza w Opolu)
7.30 – Msza św. w int. Parafii.
9.00 –  Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Franciszkę i Józefa Stolka, s. Edytę Bartoszek, Luizę Bryś, Krystiana Kciuk.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, Karolinę i Franciszka Hyla, pokr. Hyla, Kampczyk, Płaczek, Wind i Bok.
15.00– Nabożeństwo kolędowe pożegnania stajenki, z udziałem Scholi Młodzieżowej „Gaudium”.

1. Dzisiaj o godz.00 nieszpory kolędowe.
  2. W czwartek po Mszy św. wspólnota misyjna “Paulus”zaprasza na modlitwę w int. misji.  Po nabożeństwie spotkanie na probostwie.
  3. Ministranci spotkają się w piątek po Mszy św.; marianki zaproszone są na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  4. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ziaja Weronika, Sporyszkiewicz Anna, Brykowska Sonia, Opara Brygida, Papaj Lidia, Rhunke Jolanta, Obrusznik Marta.