1.02. – 7.02.2016 A.D.

Poniedziałek, 1 lutego
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wn. Dawida, ciocię Marię Buk.
Wtorek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego
(Kolekta na Klasztory Klauzurowe)
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, s. Rufina, c. Katarzynę z m. Józefem, synową Urszulę.
9.00 – Msza św. w int. Parafii.
17.00 – Msza św.  za ++ m. Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, ciocie, wujków, pokr. Giera i Płaczek i Adamczyk.
Środa,  3 lutego, św. Błażeja
(Błogosławieństwo ku czci św. Bażeja)
7.00 – Msza  św. za + ojca z okazji urodzin
– Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
Czwartek, 4 lutego, I miesiąca
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza  św. szkolna za ++ Annę Sopot, m. Aleksandra,  Franciszka Pasieka, rodziców, braci, siostry,, Jerzego Danysz, Emilię i Franciszka Ibrom,  pokr. Pasieka i Danysz.
Piątek, 5 lutego św. Agaty, I miesiąca
(Błogosławienie wody i chleba)
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za + Antoniego Skandy w 2 rocz. śmierci.
– w 30 dni po śmierci Krystyny Sadowej.
Sobota, 6 lutego, św. Pawła Miki i Towarzyszy, I miesiąca
15.30 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łski, z prośbą o dalsze z okazji   40 urodzin Damiana Wyrwich..
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łski, z prośbą o dalsze z okazji   18 urodzin Justyny Kozub i Weroniki Pietron.
V Niedziela Zwykła, 7 lutego 2016 r.
(Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią )
7.30 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ Jana Boronowskiego z okazji urodzin, jego brata Romana, rodz. Julię i Stefana Boronowskich, Paulinę i Wilhelma Szymoś, pokr.
9.00 –  Msza św. za +  Franciszka Goj od sąsiadów.
11.00 – Msza św. za ++ Marię i Franciszka Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, Antoniego i Wernera Wind, pokr.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00– Rozpoczęcie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa.

1. Dzisiaj o godz.00 nabożeństwo kolędowe pożegnania stajenki, z udziałem Scholi Młodzieżowej „Gaudium”.
  2. W czwartek wspólnota lektorów poprowadzi modlitwę w czasie Godziny Świętej, a po Eucharystii spotka się w kościele.
  3. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wyrwich Małgorzata, Weber Gabriela, Plachetka Anna, Strach Gabriela i Justyna, Pallach Danuta, Trojok Małgorzata.