24.01 – 30.01. 2022 AD

Poniedziałek, 24 stycznia, św, Franciszka Salezego
7.00 – Msza św.  za ++ Mieczysława Śliwińskiego w 20 rocz. śmierci, ż. Jadwigę, rodziców z obu stron, braci, siostry, wnuków Daniela i Adriana.
Wtorek, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła
17.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Janusza Pawliszyn, tatę Józefa, brata Bogdana, teściów Helenę i Kazimierza, dziadków  zobu stron, wujków i ciocie oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
Środa, 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tytusa
7.00 – Msza św. za ++ m. Franciszka Skolik, c. Teresę Jatzek, rodz. Emmę, Józefa i Alfonsa Soporowskich.
Czwartek, 27 stycznia
17.00 – Msza św. za + ks. Krystiana Kampę w 15 rocz. śmierci.
Piątek, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
– w 30 dni po śmierci Józefa Sankowskiego.
Sobota, 29 stycznia
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 urodzin Agnieszki Bujara oraz za ++ z rodzin Jurowicz i Bujara.
17.00 – Msza św. za + Kazimierza Pawliszyn w 1 rocz. śmierci.
IV Niedziela Zwykła, 30 stycznia 2022 r.
7.30 – Msza św.  (w języku niemieckim) za ++ Rozalię i Franciszka Kampczyk, m. Jana Hyla, rodz. Karolinę, Franciszka i Gerarda Bok, wnuka Adama, Albrechta Potempa, Antoniego Wind, syna Wernera, Annę i Ryszarada Płaczek, pokr. Hyla i Kampczyk.
9.00  – Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek, Wilhelma i Różę Wyrwich.
11.00 –  Msza św. za ++ ciocię Marię w rocz. śmierci, jej syna Pawła, rodziców, brata Józefa, siostrę Hildegardę z mężem Janem, szw. Pawła, dziadków, pokr.
 15.00  – Nieszpory kolędowe

1. Dzisiaj odprawimy nieszpory kolędowe z udziałem przedszkolaków, którzy będą chcieli uczcić występem swoje Babcie i Dziadków.
  2. W sobotę spotkają się: ministranci o godz. 9.00 i marianki o godz. 10.00.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Tomala Martyna, Zemela Karina, Chmielorz Justyna i Laura, Giera Elżbieta, Kraka Ilona.