17.01 – 23.01. 2022 AD

Poniedziałek, 17 stycznia, św. Antoniego opata
7.00- Msza św.  za ++ Rozalię i Franciszka Szaton, dzieci Pawła, Jana, Jadwigę i Hildegardę, pokr.
Wtorek, 18 stycznia
17.00 – Msza św.  za + m. Tadeusza Siedzińskiego w rocz. śmierci.
Środa, 19 stycznia, św. Józefa Pelczara
7.00 – Msza św. za ++ Annę, Jana, Marka  Krawiec, Michała, Franciszka i Marię Potyków, Jerzego i Józefa Badurów, pokr. Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.
Czwartek, 20 stycznia
17.00 – Msza św.  szkolna – za ++ m. o. i dziadka Ewalda Bekierz, jego rodziców, rodz. Jadwigę i Huberta Wienchol.
Piątek, 21 stycznia, św. Agnieszki, Dzień Babci
18.00 – Msza św.  z udziałem  młodzieży – za ++ rodziców Annę i Wacława Krzepickich, ich rodziców, Gintera Krawiec, pokr.
– W czasie Mszy św. modlić się będziemy w int. Adelajdy Kurzawa w 90. urodziny, łącząc się z jubilatką przez kanał YouTube.
Sobota, 22 stycznia, Dzień Dziadka
16.00 – Msza św. za + Zbigniewa Jędrzejewskiego w 1 rocz. śmierci.
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Waltera Gibel, b. Marcina, Franciszkę i Maksymiliana Bieniek, Marię i Stanisława Gibel, Józefa, Wilhelma i Różę Wyrwich, Władysławę i Józefa Chorągwickich, Norberta Koźlik, pokr. Gibel i Wyrwich.
III Niedziela Zwykła, 23 stycznia 2022r.
7.30 – Msza św.  za ++ Mariolę Bartoszek w 6 rocz. śmierci, rodziców.
9.00 – Msza św. za ++ mamę Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, m. Henryka Świtała, pokr. Skolik i Świtała.
11.00 –  Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników zakładów w Strzybnicy oraz w int. ich rodzin.
15.00 Nieszpory kolędowe z udziałem przedszkolaków, którzy będą chcieli uczcić występem swoje Babcie i Dziadków.

1. Dzisiaj po nieszporach kolędowych spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W piątek po Mszy św. spotkają się kandydaci do bierzmowania z klasy VII, VIII oraz I szkoły ponadpodstawowej.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Stachowska Aneta, Kallus Karolina, Glowania Izabela, Czanguleit Wioletta, Skibińska Iwona, Tomala Bożena.