22.04 – 28.04. 2024 AD

Poniedziałek, 22 kwietnia

7.00 – Msza św. za ++ matkę Hildegardę Swoboda, ojca Franciszka, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Wtorek, 23 kwietnia, Uroczystość św. Wojciecha

16.30 – Próba przed I Komunią św.

18.00– Msza św. za + Helenę Suss od parafian z ul. Powstańców.

Środa, 24 kwietnia

7.00– Msza św. za ++ rodz. Antoninę i Pawła Ludwig, teśc. Annę i Józefa Gałach.

Czwartek, 25 kwietnia, św. Marka

17.00– Msza św.  szkolna za ++ męża i ojca Franciszka Kulik, rodz. Jadwigę i Ryszarda, Annę i Józefa Ibrom

– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyża przy posesji p. Bednarek.

– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.

Piątek, 26 kwietnia

18.00- Msza św. za + Annemarie Soloch w 1 rocz. śmierci.

Sobota, 27 kwietnia

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Leona Zielonka.

18.00 – Msza św. za ++ męża, ojca i dziadka Leona Kudlek, ojca Ryszarda Serafin, teśc. Helenę i Wilibalda Kudlek.

V Niedziela Wielkanocna, 28 kwietnia 2024 r.

7.30 – Msza św.  za + Annę Krawczyk od Leona.

9.00 – Msza św. za ++ o. Zbigniewa Wanat, m. Janinę, Czesławę i Władysława Domereckich.

11.00 – Msza św. z udziałem dzieci I Komunii św. oraz ich rodzicami – za ++ rodz. Alfreda i Różę Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gerarda, Henryka i Magdalenę Bryś, Józefa Szramek, Piotra Burek, Agnieszkę i Eryka Kraka, Annę i Jana Fleger, pokr. Bryś, Maczuch, Student, Wyrwich, Kalka i Koczorek.

– Próba przed I Komunią św. z rodzicami.

15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory.
  2. W sobotę o godz. 10.00 spotkają się Marianki.
  3. Przez najbliższy tydzień przyjmowane będą wpłaty na wyjazd do: Prudnika, Nysy i Głębinowa (Sanktuarium św. Rity) – 85 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Gomolla Małgorzata i Karolina, Dyrduła Karolina, Nowak Sabina, Zajdel Ilona,  Kulik Jolanta,  i Monika.

ZAPOWIEDZI

– Marek Moy, kawaler, zam. w Kielczy z Gabrielą Kania, panną, zam. w Dąbrowie Górniczej;

– Bartłomiej Komar, kawaler, zam. w Wielowsi z Karoliną Bendel, panną zam. w Borowianach.

(21.04-28.04-5.05. 2024 AD)