21.09 – 27.09. 2020 AD

Poniedziałek, 21 września, św. Mateusza
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, ż. m. Irenę, brata, teściów, pokr.
Wtorek, 22 września
8.00 – Rozpoczęcie pielgrzymki dzieci I Komunii św. na Górę św. Anny.
18.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Kocot.
Środa, 23 września, św. Pio
7.00 – Msza św.  za + Szymona Kulik w rocz. śmierci.
Czwartek, 24 września
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Nikodema i Klarę Bartoszek, wn. Dawida, ciocię Marię Buk.
Piątek, 25 września
7.00 – Msza św. za + Krystynę Świtała od sąsiadów.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży –  za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, pokr.
Sobota, 26 września
7.00 – Msza św. za ++ m. i o. Urbana Bujara.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Pasieka, Agnieszkę i Karola Knoppik, rodzeństwo z obu stron, babcie, dziadków, szwagierkę , szwagrów, pokr.
XXVI Niedziela  Zwykła, 27 września 2020 r.
7.30 – Msza św.  za ++ m. Emilię, o. Karola Szyguda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek.
– w 30 dni po śmierci Ryszarda Lisoń.
11.00 –  Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Wiktora, braci Antoniego i Pawła, dziadków, pokr. oraz o zrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj  o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu z udziałem dzieci I Komunii św.. Do soboty w naszej parafii „biały tydzień”- dzieci klasy IV w strojach liturgicznych uczestniczą we Mszach św.
  2. Proszę do kompostowników przycmentarnych wrzucać jedynie: liście, trawę, sadzonki, bukiety…, ale bez plastików, drutów i wstążek. Proszę nie wrzucać wieńców, gałązek iglaków, zniczy…
  3. Marianki oraz kandydatki spotkają się w sobotę o godz. 10.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Świerzy Róża, Świerzy Agata, Górska Barbara, Krawiec Aldona i Marietta, Wyrwich Maria.