21.02 – 27.02. 2022 AD

Poniedziałek, 21 luty
7.00 – Msza św. za ++ Rozalię Skolik w rocz. śmierci, męża Henryka Świtała, rodz. Marię i Antoniego Skolik, pokr. Skolik i Świtała.

Wtorek, 22 luty, Święto Katedry św. Piotra
17.00 – Msza św. za ++ m. Klausa Maśnica w rocz. smierci, rodz. Ernesta i Elfrydę Świtała, b. Józefa, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
– za + Teresę Garczorz w 30 dni po śmierci.

Środa, 23 luty, św. Polikarpa
7.00 –  za ++ Marka, Jana i Annę Krawiec, Michała, Franciszka i Marię Potyków, Jerzego i Józefa Badurów, pokr. Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.

Czwartek, 24 luty
16.00 – Msza św. poślubna za ++ Wilhelma i Różę Wyrwich i  ++ z rodzin Lipok i Płaczek.
17.00 – Msza św. szkolna za ++ dziadków Różę i Alfreda Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, Zofię i Huberta Kalka, Bertę i Ignacego Koczorek.

Piątek, 25 luty
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży-  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin.

Sobota, 26 luty
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Szymona Macioszek i 30 urodzin Patrycji Herman.
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  40 urodzin Agnieszki Szaton oraz 65 urodzin Róży Świerzy.

VIII Niedziela Zwykła, 27 luty 2022 r.
7.30 –  Msza św.  za ++ o. Andrzeja Fus, m. Annę Zielonka, Romana Kokoszka, pokr. Fus, Zielonka i Kokoszka.
9.00 – Msza św. za ++ Gerarda Bok, jego rodziców, b. Engelberta, Franciszka i Rozalię Kampczyk, pokr. Płaczek, Wind, Hyla, Klonek, Boronowski, Jersz i Meinert.
11.00 – Msza za ++ rodzicówz obu stron, m. Pawła, brata Józefa, siostry Marię i Hildegardę z m. Janem, siostrzeńca Pawła, dziadków z obu stron, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– za + Jana Danisz w 30 dni po śmierci.
15.00 – Początek Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa.

1. Dzisiaj po nieszporach spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

2. W czwartek po Mszy św. spotkają się w kościele lektorzy.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Lewandowska Kornelia, Jagiełło Bogusława, Dunajczan Joanna, Wyrzgol Beata, Bujara Edyta, Meka Urszula.