14.02 – 20.02. 2022 AD

Poniedziałek, 14 luty , św. Cyryla i Metodego
7.00 – Msza św.  za + Teresę Garczorz od parafian z ul. Nowowiejskiej i Topolowej.

Wtorek, 15 luty
17.00 –  Msza św. za ++ m. Magdalenę Pyka, o. Eryka, pokr.

Środa, 16 luty
7.00 – Msza św. za + Irenę Mainka od Anny i Stanisława.

Czwartek, 17 luty
17.00 – Msza św. szkolna – za ++ o. Pawła Student w rocz. śmierci, m. Joannę, męża Tadeusza.

Piątek, 18 luty
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ Anielę i Jerzego Wons, rodz. z obu stron, pokr.

Sobota, 19 luty
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Anieli Kieryś.
17.00 – Msza św. za ++ o. Edwarda Wojtków, m. Anielę, teśc. Martę i Roberta Olszok, dziadków, ciocie, wujków, pokr.

VII Niedziela Zwykła, 20 luty 2022 r.
7.30 – Msza św.  za ++ Pawła Maroń, pokr. Sladek i Maroń.
9.00  – Msza św. za ++ Janinę Wanat w 5 rocz. śmierci, o. Zbigniewa, rodz. Czesławę i Władysława Domereckich.
11.00 –  Msza św. za ++ rodz. Otylię Czaja w 25 rocz. śmierci, poległego o. Pawła, ich rodziców i rodzeństwo, s. Hildegardę, Piotra i Matyldę Haberla, kuzynki, kuzynów, pokr. Czaja, Serafin, Klarę Zogórski, dusze w czyśćcu cierpiące.
 15.00  – Nieszpory.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj po nieszporach wymieniane będą tajemnice różańcowe.

2. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie synodalne w ramach trwającego etapu diecezjalnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja” Na spotkanie zapraszam do salki parafialnej Radę Duszpasterską oraz zainteresowanych

3. W piątek na godz. 18.00 zapraszam młodzież, w sposób szczególny kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII i I szkoły średniej.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Iwanowska Sylwia, GuzyJulia, Olkuśnik Sylwia, Wons Gizela, Rozwadowska Aneta, Blumer Mirela.