18.03 – 24.03. 2013 AD

Poniedziałek, 18 marca
7.00 – Msza św. za ++ o. Ernesta Świtała w rocz. śmierci, m.Elfrydę, bratanka Mariusza, m. i o. Klausa Maśnica, rodz. Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
Wtorek, 19 marca, Uroczystość św. Józefa
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Józefa w intencjach rzemieślników, ich rodzin oraz czcicieli.
17.00 – Msza  św. za ++ Franciszka Guzy, ż. Elżbietę.
Środa, 20 marca
7.00 – Msza  św. za + Magdalenę Kluba.
REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE
Czwartek, 21 marca
8.00 – Msza św.za ++ Gerarda Bieniek, rodziców.
– za + Gertrudę Kołodziej od sąsiadów.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Julię i Antoniego Polok, s. Anastazję Goj, Adelajdę Skolik, Hildegardę Wolan, szw. Franciszka, Jana, m. Marię Chmielorz, pokr. Polok i Chmielorz.
Piątek, 22 marca
8.00 – Msza św. za ++ rodz. Konstantego i Julię Szołtysik, Annę i Pawła Sikora, b. Emila Szołtysik, brat. Teresę, szw. Engelberta, Alfonsa, Reginę, Teresę, Gintera Piosek, pokr. Sikora, Szołtysik, Stolka i Kieryś.
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego w 20. rocz. śm. m. Hildegardy Kurzacki, rodziców, siostry, m. Waltera Poloczek, pokr. Kurzacki, Poloczek, Kluba.
Sobota, 23 marca
8.00 – Msza św. za ++ Wilibalda Kudlek, rodz. Marię i Alfonsa.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dlasze z okazji 60 urodzin Krystyny Bekierz.
18.00 – Msza św. za + Jana Sus w 1 rocz. śmierci.
Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej, 24 marca 2013 r.
(Kolekta rekolekcyjna)
7.30 – Msza św.   za ++ m. Marię Szymoś w rocz. śmierci, o. Jana, b. Franciszka, m. Pawła Bartoszek, jego rodziców, pokr.
9.00 –  Msza św. za ++ o. Ryszarad Płaczek w rocz. śmierci, m. Annę, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
11.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  95 urodzin Gertrudy Hampel.
– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  50 urodzin Katarzyny Mordak.
15.00- Gorzkie Żale.
– Spotkani z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Rezerwujmy czas na rekolekcje parafialne. W tym roku rozpoczynamy je w najbliższy czwartek. Prowadzić je będzie ks. Jerzy Dzierżanowski- diecezjalny duszpasterz rodzin, dyrektor Diecezjalnej Fundacji Obrony Życia, pracownik naukowy  Wydziału Teologicznego UO. Prośmy Ducha Świętego o potrzebne dary na ten szczególny okres w życiu parafii.
  2. Dzisiaj po Gorzkich Żale spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych..
  3. Dzisiaj kolekta na planowane inwestycje parafialne. Proszę o przeliczenie jej przez radnych.
  4. Ministranci spotkają się w czwartek po Mszy św. wieczornej – ok. 19.00 (omawiana będzie służba w Wielkim Tygodniu). Marianki mają zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.
  5. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Potempa Aniela, Pietron Bożena, Szkop Elżbieta, Potempa, Gabriela i Aneta, Knopik Teresa.