11.03 – 17.03. 2013 AD

Poniedziałek, 11 marca
7.00  – Msza św. za ++ m. o. Antoniego Sobel, rodz. Helenę i Teodora Sobel, Annę i Józefa Ibrom, szw. Józefa Brol, Marię i Jerzego Tomala, dziadków, ciocie, wujków, pokr.
Wtorek, 12 marca
7.00 – Msza  św. za ++ m. Mieczysława Śliwińskiego, rodziców, braci.
Środa, 13 marca
7.00 – Msza  św. za + Annę Krawiec od parafian z ul. Nowowiejskiej i Topolowej.
Czwartek, 14 marca
16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 – Msza św. szkolna z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Barbary Oslislok.

Piątek,  15 marca
7.00 – Msza św. za ++ Konrada Wieja, b. Jana, teśc. Józefa i Genowefę Dąbrowskich.
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży za ++ m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodziców Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, Teodora Serafin, Jadwigę i Pawła Sopot, pokr.
– Droga Krzyżowa.
Sobota, 16 marca
7.00 – Msza św. za + syna Józefa Posmyk w 1 rocz. śmierci.
17.00 – Msza św. w pierwszą rocznicę Chrztu Świętego Fabiana Frewer, w int. dziecka i rodziny.
V Niedziela Wielkiego Postu, 17 marca  2013 r.
(Kolekta na planowane inwestycje parafialne)
7.30 – Msza św. za ++ m. Annę Pasieka, o. Franciszka, ż. Eugenię, jej rodziców, Krystynę i Huberta Kocot, pokr.
9.00 –  Msza św. za ++ o. Jana Goj w 3 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, Emilię i Jana Kaliciak, brat. Hildegardę,  Marię Serafin, pokr. Haberla, Czaja, Serafin, Gasz i Szady.
14.30– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

– Spotkani z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj po Gorzkich Żale zmieniane będą  tajemnice różańcowch.
  2. Zapraszam naszą młodzież na wyjątkowe, wielkopostne  spotkania. Niech rozpoczną się udziałem w Mszy św. i Drodze Krzyżowej, a następnie w szkole, w Twojej klasie przy herbacie, przede wszystkim jednak wokół Tego, który jest darem dla nas – Pana Jezusa. Wielkopostne Forum Młodzieży dla rocznika 1993 i starszą, studentów w piątek (15 marca).
  3. Organizowany jest kolejny raz wyjazd do Opola na czuwanie z modlitwą o uzdrowienie -13 marca o godz. 16.10.
  4. Rekolekcje parafialne przeżywać będziemy od czwartku do Niedzieli Palmowej. Módlmy się w tych intencjach oraz zaplanujmy czas, aby spokojnie korzystać z daru rekolekcji.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na planowane inwestycje parafialne. Do końca kwietnia wykonane będą dróżki na pierwszym cmentarzu: krawężniki betonowe, korytkowanie na głębokość 15 cm, podkład z tłucznia i klińca bazaltowego i na górę dywanik z grysu bazaltowego.
  6. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  7. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jaksik Gabriela, Brol Beata, Wieszołek Gabriela, Olszok Irena, Golec Bernadeta, Koziołek Klaudia.