13.05 – 19.05. 2024 AD

Poniedziałek, 13 maja, Objawienie Najśw. Matki w Fatimie

18.00 – Msza św. za ++ teścia Antoniego Skolik, ż. Marię, m. Franciszka, c. Teresę Jacek.

– Nabożeństwo fatimskie.

Wtorek, 14 maja, św. Macieja

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00– Msza św. za ++ m. Jana Hyla, rodz. Karolinę i Franciszka, Rozalię i Franciszka Kampczyk, Gerarda Bok, wnuka Adama, Albrechta Potempa, pokr. Hyla, Kampczyk, Wind i Płaczek.

Środa, 15 maja,

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00– Msza św. za ++ m. Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Plaszczyk, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynkę Helenę, kuzyna Jerzego, szw. Ignacego, pokr..

Czwartek, 16 maja, św. Andrzeja Boboli

7.00 – Rozpoczęcie pielgrzymki do Prudnika, Nysy i sanktuarium św. Rity w Głębinowie.

16.30 – Nabożeństwo majowe.

17.00– Msza św.  szkolna za ++ siostrę Annę Pilarską w rocz. śmierci, rodz. Rozalię i Wiktora.

Piątek, 17 maja

17.30 – Nabożeństwo majowe z udziałem kandydatów do bierzmowania.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży i kandydatów do bierzmowania – za ++ ż. Marię Pasieka w 7 rocz. śmierci, jej rodz. Annę i Józefa Michalskich, Joannę i Kleofasa Pasieka, synów Jana i Huberta, szw. Annę. szw. Bernarda, Mariana Trzensimiech, ciocie, wujków z obu stron, sąsiadów i dusze w czyśćcu.

– za + Agnieszkę Sladek w 30 dni po śmierci.

Sobota, 18 maja

7.00 –  za + Jadwigę Ibrom od Róż Różańcowych.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za + Annę Zielonka w rocz. śmierci.

– za + Gerdę Jelonek w 30 dni po śmierci.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 19 maja 2024 r.

7.30 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Heleny.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Paulinę i Ernesta Kołodziej, o. Engelberta Potempa, brata Henryka, dziadków Franciszkę i Tomasza Guzy, ich córkę Emilię, s. Joachima i Antoniego, jego ż. Jadwigę Guzy.

11.00 – Msza św. w int. Parafii.

15.00 – Nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj o godz. 16.00, w Kinoteatrze Zawadzkie, dzieci uczczą Wincentego z Kielczy okolicznościowym przedstawieniem, a następnie będzie miał miejsce koncert.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Krawiec Jadwiga, Szołtysik Barbara, Szołtysik Aneta, Szaton Lidia, Erlekampf Jolanta, Kokoszka Maria, Suda Iwona.

ZAPOWIEDZI

– Adam John, kawaler, zam. w Świbiu z Natalią Potempa, panną, zam. w Kielczy

– Dominik Bartoszek, kawaler, zam. w Kielczy z Gabrielą Giersz, panną zam. w Wielowsi

– Patryk Pyka, kawaler, zam. w Wieszowej z Karoliną Poloczek panną, zam. w Kielczy