10.08– 16.08. 2020 AD

Poniedziałek, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca
7.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za + m. i o. Waltera, pokr.
16.00 – Spotkanie Zespołu Parafialnego „Caritas”.
Wtorek, 11 sierpnia, św. Klary
18.00 – Msza św.  za + + m. Hildegard ę Swoboda, o. Franciszka, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.
Środa, 12 sierpnia
7.00 – Msza św.  za ++ Rozalię i Henryka Kluba.
Czwartek, 13 sierpnia
14.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Magdalena i Grzegorz Fleger.
18.00 – Msza św. za ++ Marię i Józefa Sopot.
– Nabożeństwo fatimskie.
Piątek, 14 sierpnia, św. Masymiliana Marii Kolbe
7.00 – Msza św. za + Marię Miozga od Marii i Ryszarda Dziadoń.
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Helenę i Stanisława Kazieczko.
Sobota, Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny, 15 sierpnia
7.30 –  Msza św. za ++ Gintera i Gertrudę Bartoszek, Emilię i Gintera Gabryś, pokr.
9.00 – Msza św. w int. Parafii.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Zając z okazji 30 urodzin Marioli oraz roczku Zofii.
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Jerzego Moy, jego rodziców Jadwigę i Waltera,   rodziców Gertrudę i Jana Albin, Marię i Jana Sankowskich, Elżbietę Siwiec, pokr. Moy i Albin.
XX Niedziela  Zwykła, 16 sierpnia 2020 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Stanisława i Anastazję Szołtysik, Pawła Pasieka, s. Magdalenę, Elżbietę Pasieka, Jerzego Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o zdrowie i błogosłwieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci.
9.00 – Msza św. za++ rodziców Tomasza i Franciszkę Guzy, s. Emilię, b. Joachima Guzy, m. Engelberta, s. Henryka Potempa, teściów Emanuela i Matyldę Potempa, pokr.
11.00 –  Msza św. za + Marcina Gibel w 1 rocznicę śmierci, oraz w 30 dni po śmierci Róży Wyrwich.
15.00 – (przy figurze Matki Bożej Fatimskiej na placu kościelnym)  Wielkie granie i śpiewanie ku czci Wniebowziętej z udziałem orkiestr z: Krupskiego Młyna, Świbia,Wielowsi, Zawadzkiego i Wiśnicza, Żędowic oraz z Kielczy.
Po nabożeństwie Najświętsza Matka zaprasza na kołocz i kawę.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory, a po nabożeństwie wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. We wtorek po mszy św. zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską i Budowlaną.
  3. Odpust ku czci św. Bartłomieja przeżywać będziemy w naszej parafii 23 sierpnia. Zaprośmy do udziału w nim nasze rodziny i znajomych. Już dzisiaj św. Bartłomiej zaprasza chorych i seniorów ( 70+) na spotkanie przy stole eucharystycznym i na słodki poczęstunek 20 sierpnia – w czwartek o godz. 15.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Adamczyk Bożena, Kulik Gabriela, Pyka Monika, Sowa Grażyna, Czaja Ewa, Ludwig Teresa i Monika.