7.03-13.03. 2022 AD

Poniedziałek, 7 marca
7.00 – Msza św.  za + Katarzynę Korczyńską od parafian z ul. ks. Wajdy i Torowej.

Wtorek, 8 marca
18.00 –  Msza św. za ++ m. Eryka Jelonek w rocz. śmierci, synów Bogdana i Grzegorza, rodz. Franciszkę, Klarę i Jana Student, teśc. Annę i Stanisława Jelonek, siostry, braci, szwagrów, bratowe, Jana Grobelnego, Gerharda, księży i siostry zakonne z parafii.

Środa, 9 marca
7.00 – Msza św. za ++ rodziców Jana i Anastazję Goj, Edytę i Pawła Czapla.

Czwartek, 10 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Martę i Józefa Student, o. Leona Kołodziej.

Piątek, 11 marca
17.30 – Droga Krzyżowa.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Antoniego i Magdalenę Sobel, teśc. Marię i Jerzego Tomala, szw. Andrzeja i Józefa Tomala, szw. Irenę Skibińską, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, pokr.

Sobota, 12 marca
18.00 – Msza św. za ++ m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodziców Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, szw. Jana Sopot, wujka Teodora Serafin, ciocię Hildegardę Kaszuba, Janinę Jurczyk, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– za + Katarzynę Korczyńską w 30 dni po śmierci.

II Niedziela Wielkiego Postu, 13 marca 2022r.
7.30 – Msza św.  za ++ m. Annę Pasieka, o. Franciszka, b. Jerzego,  ż. Eugenię, rodziców, Krystynę i Huberta Kocot.
9.00  – Msza św. w intencjach żyjących i zmarłych Sołtysów naszej wioski.
10.30 – Gorzkie Żale.
11.00 –  Msza św. za + Pawła Szopa w 1 rocz. śmierci.
 15.00  – Nabożeństwo pasyjne z udziałem Kwartetu Smyczkowego Filharmonii Opolskiej „Angelus” który wykona Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu, Josepha Haydna.

1. Dzisiaj o godz. 30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym (o. Augustyn – franciszkanin), a po nabożeństwie wymieniane będą tajemnice różańcowe.

2. Pokazaliście dobre serca w czasie zbiórek pieniędzy i darów dla uchodźców. Na bieżąco będę informował o możliwych sposobach wspierania poszkodowanych przez wojnę.

3. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkają się ministranci.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kucharczyk Gabriela, Kuś Brygida, Szczotka Irena, Szyguła Grażyna, Plaszczyk Teresa, Niesmak Anna.