Uwielbiać to znaczy wychwalać, podziwiać, zachwycać się Panem Bogiem. Wniebowzięta Matka widzi już Tego, który jako jedyny godzien jest pełnej chwały.
Po raz piętnasty, w dzień po uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
w niedzielę – 16 sierpnia o godz. 15.00
będziemy wypowiadali z Matką Bożą
Magnificat anima mea Dominum …
– Wielbij duszo moja Pana…
Tym razem modlić się będzie z nami grupa muzyczna z Dom Towarzyszenia Duchowego „Nazaret” w Jemielnicy.
Podobnie jak w minionych latach Matka Najświętsza zaprasza po nabożeństwie na kawę z kołoczem.