8.12– 14.12. 2014 AD

Poniedziałek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 – Msza św. za + ojca Waltera Jana.
9.00 – Msza św. za + Joannę Student od Róż Różańcowych.
16.30 – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.
17.00 – Msza św. o świętość dziewcząt i kobiet naszej parafii z przyjęciem nowych marianek oraz odnowieniem przyrzeczeń oddania się Matce Bożej przez Wspólnotę Marianek.
Wtorek, 9 grudnia
6.45 – Msza św. rorate  za ++ mamę i babcię Marię Bednarek, Alfreda Bednarek, rodziców, pokr.
Środa, 10 grudnia
6.45 – Msza św. rorate za + Elżbietę Pawellek.
Czwartek, 11 grudnia
17.00 – Msza św. rorate za ++ m. Franciszka Razim, jego rodziców, Katarzynę i Antoniego Solloch, pokr.
Piątek, 12 grudnia
17.00 – Msza św. rorate z udziałem młodzieży za ++ m. Elżbietę Krawiec, poległego o. Karola, b. Gintera.
Sobota, 13 grudnia, św. Łucji
7.00 – Msza św. rorate  za ++ Pawła i Jadwigę Pietruszka, Jadwigę i Pawła Wieszołek.
17.00 – Msza św. za ++ Ryszarda Serafin, rodziców.
– Roczek Piotra Studniorz.
III Niedziela Adwentu,  14 grudnia  2014 r.
(Kolekta na zakup oleju opałowego do kościoła)
7.30 – Msza św. za + Jerzego Karpińskiego w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ Henryka Goj w rocz. śmierci, dziadków.
11.00 – Msza św. za ++ z mamę i tatę oraz pokr. Sosgórnik.
14.30 – Nieszpory adwentowe.
– Wymiana tajemnic różańcowych i spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych w szkole.

1. Dzisiaj o 14.30odprawimy nieszpory adwentowego nieszporach w „zabytkowej chacie” opłatek grup parafialnych ( rada parafialna i remontowa, wspólnota „Caritas” lektorzy, wspólnota „Paulus”), służby kościelnej i  zaproszonych gości.
  2. Przed  kościołami w Polsce zbierane są dzisiaj ofiary dla Kościoła na wschodzie, również po Mszy św. będziemy mogli złożyć taki dar.
  3. W zakrystii można nabyć opłatki.
  4. Dzisiaj rozprowadzane są  świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – cena: duże świece 12 zł; małe świece – 5 zł.
  5. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł.
  6. Ministranci i kandydaci spotkają się na zbiórce po roratach w piątek.
  7. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Feluks Jolanta i Ilona, Chmielorz Teresa i Gerda, Kroczek Klaudia i Anna, Krawiec Halina.