8.07 – 14.07. 2024 AD

Poniedziałek, 8 lipca, św. Jana z Dukli

7.00 – Msza św. za + Agnieszkę Sladek od Róż Różańcowych.

Wtorek, 9 lipca

18.00– Msza  św.  za ++ rodziców Annę i Leona.

Środa, 10 lipca

7.00  Msza św.  za ++ ż. Elżbietę Gałach w rocz. śmierci, rodz. Antoninę i Pawła Ludwig, Annę i Józefa Gałach.

Czwartek, 11 lipca, św. Benedykta

12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Natalia Potempa i Adam John.

18.00 – Msza św. za ++ Augustę i Jerzego Majnusz.

Piątek, 12 lipca, św. Brunona

18.00–  Msza św.  za ++ m. Józefa Kraka, rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, teśc. Gerarda i Elżbietę Kraka, 2 szwagrów, 2 szwagierki, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Sobota, 13 lipca, św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Emilia Nowak i Adam Cempa.

18.00–  Msza św.  za ++ o. Henryka w 20 rocz. śmierci, m. Teresę Garczorz, ich rodziców, Różę Garczorz, Hildegardę i Józefa Żyłka, Walburgę i Jana Zientek, Elisabeth i Heinza Jarzina, Agnieszkę i Jerzego karpińskich, Piotra Wolny, pokr.

XV Niedziela Zwykła, 14 lipca 2024 r.

7.30 – Msza św. za ++ Ewalda i Małgorzatę Czaja.

9.00 – Msza św. w int. rodzin John i Potempa.

11.00 – Msza św.do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Szymona Grondes, rodz. Weronikę i Jana Grondes, Gertrudę i Sebalda Piekacz, brata Norberta, Małgorzatę Sadowy, Józefa Chohura, Wiesława Lizuraj, Jerzego Szenguleit, Martina Kroczek, pokr. z obu stron.

14.40 –  Wymiana tajemnic różańcowych.

15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Ewelina, Chmielorz Kornelia, Sikora Gabriela, Poloczek Danuta, Pawliszyn Alina, Orlik Marzena, Dyrduła Halina.