4.05– 10.05. 2015 AD

Poniedziałek, 4 maja, św.Floriana
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za + żonę Irmgardę Garbas z okazji urodzin.
Wtorek, 5 maja
8.30 – Rozpoczęcie pielgrzymki dziękczynnej za dar Komunii św. na Górę św. Anny.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Elżbietę i Johana Pruski, rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, b. Henryka.
Środa , 6 maja, św. Filipa i Jakuba
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ dziadków Gertrudę i Antoniego Ibrom.
Czwartek, 7 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ Władysława Wanat w rocz. śmierci, ż. Katarzynę, pokr.
– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.
Piątek, 8 maja, uroczystość św. Stanisława Biskupa
8.00 – Msza św. z okazji Dnia Szkoły, w int. byłych i obecnych uczniów oraz nauczycieli i pracowników  Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kielczy.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ rodz. Jana i Annę, babcie, dzidków.
Sobota, 9 maja
7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Emilię i Franciszka Ibrom, Małgorzatę i Gerarda Dziemba.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ m. o. Romana Boronowskiego, b. Jana Boronowskiego, rodz. Juli i Stefana Boronowskich, Adelajdę, Gerarda, Waldemara i Krystiana Kciuk, rodz. Bronisławę  i Tomasza Cebulla, b. Aloisa, Józefa, Wilhelma z Magdaleną, pokr.
– za + Joachima Rudzik w 30 dni po śmierci.
VI Niedziela Wielkanocna, 10 maja 2015 r.
7.30 – Msza św.   za ++ Pawła i Franciszkę Krawiec, Józefa i Marię Wons, pokr.
9.00 –  Msza św. za + Elfrydę Bieniek w 1 rocznicę śmierci.
11.00 – Msza św.  przez wst. św. Floriana w int. strażaków oraz ich rodzin.
14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 14.30. Do soboty w naszej parafii „biały tydzień” – dzieci klasy III w strojach liturgicznych uczestniczą we Mszy św.
  2. Nabożeństwa majowe to wspólnotowa modlitwa na którą nas zaprasza Matka Najśw.. Wierzymy, że łaska Boża wyproszona przez nas, dociera w bliskie i dalekie miejsca na świecie, które potrzebują uzdrowienia, ożywienia, umocnienia w dobrym. W tym roku w sposób szczególny będziemy modlili się o pokój na świecie.
  3. Zaplanowane na 10 maja spotkania z o. Symeonem  – franciszkaninem, który od 12 lat pełni posługę w Maroku, odbędą się 17 maja (niedziela). W ten dzień odprawimy nasz Parafialny Dzień Modlitwy o Uświęcenie Rodzin oraz spotkamy się misyjnie w czasie nabożeństwa majowego i po majowym. Powodem zmiany jest  przeniesiony o jeden dzień przylot do Polski.
  4. W piątek o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bednarek Mariola, Garcorz Katarzyna, Czaja Zofia i Beata, Marciniszyn Jolanta,  Wojtków Gabriela, Kolarz Justyna, Kciuk Teresa.