30.12. 2013– 5.01. 2014 AD

Poniedziałek, 30 grudnia
7.00 – Msza św. -w 30 dni po śmierci Henryka Ludwig.
– za zmarłych w  Roku Pańskim 2013.
9.00 – Msza św. pogrzebowa + Walentego Kciuk.
Wtorek, 31 grudnia, św. Sylwestra, zakończenie R.P.2013r.
16.30 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2013.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.
Środa, 1 stycznia, Nowy Rok 2014, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi.
9.00 –  Msza św. za ++ ks. Józefa Kampka z okazji urodzin, jego rodziców, m. i o. Rufina Kulik.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników huty i spółek z Zawadzkiego oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo w int. o pokój na świecie.
15.30 – Msza św. za ++ rodz. Franciszkę, Klarę i Jana Student, s. Bogdana, Grzegorza Jelonek, teśc. Annę i Stanisława Jelonek, rodzeństwo, Jana, Gerharda, Danutę Serzysko, siostr zakonne i kapłanów.
Czwartek, 2 stycznia, I miesiąca, św. Bazylego Wk. i Grzegorza z Nazjanzu
7.00 –  Msza św. za ++ rodz. Franciszka i Helenę Musioł, o. Alfonsa Wons, Marię Kluba, Annę Szymoś, Marka Musioł, pokr.
Piątek, 3 stycznia, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
Sobota, 4 stycznia, I miesiąca
17.00 – Msza św. – za + Jana Grzywocz w 1 rocz. śmierci.
– za ++ m. Edeltraudę Loch, o. Sylwestra, Waltera, dziadków z obu stron, pokr.
II Niedziela po Bożym Narodzeniu,  5 stycznia 2014 r.
7.30 – Msza św. koncelebrowana – za ++ Elżbietę Pawellek, Marię i Filipa Guzy, Franciszka Pawellek, Marię i Stanisława Macioszek.
– za ++ ciocię Julię Szołtysik, jej rodz. Piotra i Karolinę, rodzeństwo, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, brat. Elżbietę Pasieka, Jerzego Danysz, pokr. Szołtysik, Brol, Bednarek i Pasieka.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek.
11.00– Msza św. kolędowa.
– Roczek Krystiana Radomskiego.
15.00 – Nieszpory kolędowe.
1. Dzisiaj o godz. 15.00  Nieszpory kolędowe.
2. Chrześcijanie przeżywają swój czas w imię Boga i w Jego obecności. Dlatego modlitwą rozpoczynamy i kończymy dzień. Również tydzień inicjowany jest i kończony spotkaniem z Chrystusem we Mszy św.. Nie może być inaczej na przełomie roku kalendarzowego. Dlatego zapraszam na nabożeństwa 31 grudnia i 1 stycznia.
3. „Gość Niedzielny” – 8 zł, „Mały Gość Niedzielny”– 4 zł.
4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Suda Iwona, Wręczycka Magdalena, Kulik Maria i Gabriela, Sadowska Anna, Adamczyk Bożena.