3.06 – 9.06. 2024 AD

Poniedziałek, 3 czerwca, św. Karola Lwangi

17.30 – Nabożeństwo z procesją eucharystyczną.

18.00 – Msza św. za ++ Marię Kroczek w rocz. śmierci, o. Józefa, brata Martina, dziadków z obu stron, pokr.

Wtorek, 4 czerwca

17.30 – Nabożeństwo z procesją eucharystyczną.

18.00– Msza św. za ++ Rudolfa i Agnieszkę Sladek.

Środa, 5 czerwca, św. Bonifacego

17.30 – Nabożeństwo z procesją eucharystyczną.

18.00– Msza św. za + Edwarda Socha od sąsiadów z Starego Osiedla.

Czwartek, 6 czerwca, I miesiąca

16.00 – Godzina Święta z procesją eucharystyczną.

17.00– Msza św.  szkolna za ++ dziadków z rodzin Bujara, Watoła, Jurowicz i Lech.

Piątek, 7 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży -za ++ o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Sobota, 8 czerwca, Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny

15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Małgorzaty i Janusza Wanat.

18.00 – Msza św. za ++ o. Jana Giera w rocz. śmierci, matkę Marię, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, brata Gerarda, pokr.

X Niedziela Zwykła, 9 czerwca 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Wilhelma i Paulinę Szymoś, Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.

9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego  za ++ m. Engelberta Potempa, syna Henryka, rodz. Franciszkę i Tomasza Guzy, teśc. Matyldę i Emanuela Potempa, s. Emilię, braci Joachima, Antoniego z żoną Jadwigą, pokr.

11.00 – Msza św. za ++ rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, ich synów Huberta, Jana, synowe Annę i Marię Pasieka, rodz. Annę i Jana Krawiec, ich. wnuka Marka, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki z pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Musialek oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

15.00 – Nieszpory.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam dzisiaj o godz. 15.00, a w kolejne dni do czwartku na nabożeństwa ku czci Najśw. Sakramentu z procesją. Gorące podziękowanie za dane w Boże Ciało świadectwo wiary – piękne ołtarze, ozdobienie trasy i zaangażowany udział w procesji.
  2. Dzisiaj, po nabożeństwie z procesją eucharystyczną, zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
  3. W sobotę spotkają się: o godz. 9.00 ministranci, o godz. 10.00 marianki.
  4. W niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.00 wyróżnione będą dzieci, które w mijającym roku formacji chrześcijańskiej pokazywały dojrzałość w wierze, przez aktywne uczestnictwo w życiu Kościoła. W związku z tym proszę, aby dzieci przyniosły na Mszę św. w czwartek zestawienie uczestnictwa we Mszach św. szkolnych.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sowa Grażyna, Spałek Karina, Ludwig Teresa i Monika, Dąbrowska Barbara, Kaniak Gabriela i Aleksandra.

ZAPOWIEDZI

– Tomasz Cempa, kawaler, zam. w Kielczy/Bytomiu z Emilią Nowak, panną, zam. w Kielczy

(26.05-2.06-9.06. 2024 AD)