3.03-9.02. 2014 AD

Poniedziałek, 3 lutego, św. Błażeja
(Błogosławieństwo ku czci św. Błażeja)
7.00 – Msza  św. w int. Chorych Parafian.
Wtorek, 4 lutego
7.00 – Msza  św. za + o. Jana Waltera z okazji urodzin.
Środa, 5 lutego, św. Agaty
(Błogosławienie wody i chleba)
7.00 – Msza  św. za + Pawła Krawiec.
Czwartek, 6 lutego, św. Pawła Miki i Towarzyszy, I miesiąca
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza  św. szkolna za ++ Annę Sopot, m. Aleksandra, rodziców, braci, siostry, Franciszka Pasieka, Jerzego Danysz, Emilię i Franciszka Ibrom,  pokr. Pasieka i Danysz.
Piątek, 7 lutego, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych.
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ m. Marię Serafin, m. Rajnholda, o. Izydora Panchyrz, pokr.
Sobota, 8 lutego
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łski, z prośbą o dalsze z okazji   18 urodzin Marka Szaton.
17.00 – Msza św. za ++ m. Otylię Czaja w 18 rocz. śmierci, poległego ojca Pawła, s. Hildegardę, dziadków z obu stron, Piotra i Matyldę Haberla, ciocie, wujków, kuzynkę i kuzynów z pokr. Czaja i Serafin.
V Niedziela Zwykła, 9 lutego 2014 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Brtoszek, m. Henryka Frewer.
9.00 –  Msza św. za + Hildegardę Wolan z okazji urodzin.
11.00 – Msza św. za ++ m. o. Ewalda Bekierz, jego rodziców, Huberta i Jadwigę Wienchol.
15.00– Nieszpory.
1. Dzisiaj po nieszporach kolędowych spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
2. Spotkania w sobotę: ministrantów i kandydatów o godz. 9.00; Marianek o godz. 10.00.
3. Zbliżają się Walentynki, patron tego dnia św. Walenty, zaprasza młodzież w wigilię liturgicznego wspomnienia – 13 lutego (czwartek), na wspólną modlitwę: o dobrą żonę – męża, o piękny czas narzeczeństwa, o szczęśliwe małżeństwo i rodzinę.
Spotkajmy się w kościele o godz. 18.00, a następnie w „Zabytkowej Chacie”.
Razem z nami będą młodzi małżonkowie Agnieszka i Andrzej Henek . Opowiedzą o zakochaniu, miłości, narzeczeństwie. W przeżywaniu tego wyjątkowego czasu pomagała im wspólnota Ruchu Czystych Serc, o której dają świadectwo.
Prośba! Przyjdź z:
– przekonaniem, że Pan Jezus pomoże Tobie w wyborze partnera na całe życie;
– otwartym myśleniem na Mądrość, która uczy nas prawdziwej, ofiarnej miłości;
– z przemyśleniami o cechach, które powinien posiadać Twój przyszły mąż – żona.
4. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł i „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
5. Proszę byłych i starszych ministrantów o pomoc w rozebraniu dekoracji Bożego Narodzenia – 3 lutego o godz. 15.30.
6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Marciniszyn Jolanta, Kaliciak Krystyna, Tarczewska Krystyna i Elżbieta, Szady Stefania, Kaniak Aleksandra, Serafin Krystyna.