29.04. – 5.05. 2013 AD

Poniedziałek, 29 kwietnia, św. Katarzyny
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Julię i Konstantego  Szołtysik, Annę i Pawła Sikora, b. Emila Szołtysik, brat. Teresę, szw. Engelberta Polotzek, szw. Alfonsa Sikora, szw. Reginę Sikora,  Teresę i Gintera Piosek, Agnieszkę i Walentego Lipok, pokr. księży i siostry zakonne.
Wtorek, 30 kwietnia
18.00 – Msza św. za ++ m. Elżbietę Boronowską w rocz. śmierci, o. Piotra, m. i s. Engelberta i Waldemara Ciupka.
Środa, 1 maja, św. Józefa
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza  św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z ok. 40 urodzin.
Czwartek, 2 maja, I miesiąca, św. Atanazego
8.00 – Odwiedziny Chorych.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza z udziałem dzieci i młodzieży – do Ducha Świętego w int. tegorocznych maturzystów.
Piątek, 3 maja, uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski
7.30 – Msza św.  ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Msza św. za ++ m. Helenę Małek z okazji urodzin, o. Rajnolda Małek, Szymona Kulik.
10.30 – Nabożeństwo majowe.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w int. strażaków oraz ich rodzin.
Sobota, 4 maja, św. Floriana
11.00 – Msza św.  w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Joanna Kluba i Jarosław Szymonowicz.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z ok. 30 rocznicy małżeństwa Ireny i Helmuta Stefan.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 –  Msza św. za ++rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, ich s. Józefa, Pawła i Herberta, syn. Jadwigę, m. Karola Jaksik, jego rodziców, pokr.
– w 30 dni po śmierci Katarzyny Wieczorek zd. Obcina.
Niedziela  VI Wielkanocna, 5 maja 2013 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza  św. za + Irmgardę Garbas z okazji urodzin
8.45 – Rozpoczęcie uroczystości I Komunii św.
9.00 – Msza św. z przyjęciem I Komunii św. w intencjach dzieci oraz ich rodzin.
11.00 – Msza św. za ++ m. i o. Emanuela Musialczyk w 2 rocz. śmierci.
14.30 – Nabożeństwo majowe z udziałem neokomunikantów.

1. Dzisiaj po nieszporach spotkanie z rodzicami i dziećmi I Komunii św.
  2. Nabożeństwa majowe to wspólnotowa modlitwa na którą zaprasza nas Matka Najśw.  W tym roku szczególnie chcemy się modlić za pap. Franciszka. Niech i Ciebie nie zabraknie. Dla dzieci i gimnazjalistów przygotowane są plansze i obrazki, które będą formą samokontroli uczestnictwa w nabożeństwach oraz  przypomnieniem intencji modlitwy.
  3. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „ Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: rodzice dzieci drugiej klasy.