28.12. 2020 – 3.01. 2021 AD

Poniedziałek, 28 grudnia, Święto Młodzianków Męczenników
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo Młodzianków Męczenników w int Dzieci.
Wtorek, 29 grudnia
17.00– Msza św. za + Helenę Kudlek od współpracowników p. Leona.
Środa, 30 grudnia
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Jerzego Wieszołek
17.00– Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Glorii Kulik.
Czwartek, 31 grudnia,  zakończenie R.P.2020
16.30 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2020.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.
Piątek, 1 stycznia, Nowy Rok 2021 r., Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z Borowian i ul. Opolskiej
11.00– Msza św. przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników huty i spółek z Zawadzkiego oraz ich rodzin.
14.30– Nieszpory kolędowe z modlitwą o pokój.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Julii Bujara.
Sobota, 2 stycznia, I miesiąca
15.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny do Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Anny Pasieka.
17.00  – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Mostowej, Zamościa i Krótkiej.
– w 30 dni po śmierci Ireny Skibińskiej.
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3 stycznia 2021 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza św.za++ ż. Janinę Kulik, rodziców i teściów.
9.00 –  Msza św. przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 65 urodzin.
11.00  – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Leśnej numery nieparzyste i Sosnowej.
15.00  – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Leśnej numery parzyste, Maiarki, Zielonej i Szkolnej.

1. Dzisiaj o godz.: 11.00 – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Powstańców numery parzyste; 15.00 – Msza św. z błogosławieństwem kolędowym z udziałem przedstawiciela rodzin z ul. Powstańców numery nieparzyste.
  2. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym Czesie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Musioł Natalia, Bujara Alicja, Bodynek Elżbieta, Nowak Sabina i Emilia, Panchyrz Magdalena.