28.12. 2015 – 3.01.2016 A.D.

Poniedziałek, 28 grudnia, Święto Młodzianków Męczenników
9.00 – Msza św. Msza św. ku czci Młodzianków Męczenników w int. dzieci.
– Błogosławienie dzieci.
Wtorek, 29 grudnia
7.00 – Msza św. za + Jerzego Szanguleit w 30 dni po śmierci.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Heleny Suss.
Środa, 30 grudnia
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Jerzego Wieszołek.
Czwartek, św. Sylwestra, zakończenie R.P.2015r.
16.30 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2015.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.
Piątek, 1 stycznia, Nowy Rok 2016, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 –  Msza św. za ++ parafian w Roku Pańskim 2015.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników huty i spółek z Zawadzkiego oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo w int. o pokój na świecie.
15.30 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Julii Bujara.
Sobota, 2 stycznia, I miesiąca, św. Bazylego Wk. i Grzegorza z Nazjanzu
17.00 – Msza św. za + m. Edeltraudę Loch w rocznicę śmierci.
II Niedziela po Bożym Narodzeniu,  3 stycznia 2016 r.
7.30 – Msza św. za ++ ż. Janinę Kulik, rodz. Hieronima i Klarę Kulik, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Helenę i Franciszka Musioł, rodz. Helenę i  Alfonsa Wons, Marka Musioł, ciocię Marię Kluba, Annę Szymoś, pokr.
11.00– Msza św. koncelebrowana
– przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
-kolędowa w int. Parafii.
15.00 – Nieszpory kolędowe.

1. Dzisiaj o godz. 00 odprawione będą nieszpory kolędowe.
  2. W sobotę o godz. 10.00 spotkają się marianki.
  3. Chrześcijanie przeżywają swój czas w imię Boga i w Jego obecności. Dlatego modlitwą rozpoczynamy i kończymy dzień. Również tydzień inicjowany jest i kończony spotkaniem z Chrystusem we Mszy św.. Nie może być inaczej na przełomie roku kalendarzowego. Dlatego zapraszam na nabożeństwa 31 grudnia i 1 stycznia.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szczotka Irena, Szyguła Grażyna, Plaszczyk Teresa, Kraka Maria, Spałek Małgorzata, Kroczek Ilona.