27.12. 2021 – 2.01. 2022 AD

Poniedziałek, 27 grudnia, św. Jana Apostoła
7.00 – Msza św. za ++ Pawła i Adelajdę Krawiec od dzieci.
– Błogosławienie wina ku czci św. Jana.
18.00 – Msza św. z błogosławieństwem i rozesłaniem kolędowym dla parafian z ul: Stare i Nowe Osiedle oraz Słoneczna.
 Wtorek, 28 grudnia, Świętych Młodzianków Męczenników
9.00 – Msza św. ku czci Młodzianków Męczenników w int. dzieci.
– Błogosławienie dzieci.
18.00 – Msza św. z błogosławieństwem i rozesłaniem kolędowym dla parafian z ul:Ks. Wajdy, Topolowa i Nowowiejska;
 Środa , 29 grudnia
15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łąski, z prośba o dalsze z okazji 80 urodzin Edyty Nimczke.
18.00 – Msza św. z błogosławieństwem i rozesłaniem kolędowym dla parafian  z ul. Powstańców;
Czwartek, 30 grudnia
18.00 – Msza św. z błogosławieństwem i rozesłaniem kolędowym dla parafian z ul: Dobrego Pasterza, Krótka, Mostowa i Zamoście;
Piątek, 31 grudnia,  zakończenie R.P. 2021
16.30 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2021.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.
Sobota, 1 stycznia, Nowy Rok 2022 r., Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi
9.00 – Msza św. za ++ ż. Janinę Kulik, rodz. Hieronima i Klarę, Antoniego i Julię Kaliciak.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Floriana w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników huty i spółek z Zawadzkiego oraz ich rodzin.
14.30 – Nieszpory kolędowe z modlitwą o pokój.
15.00 – Msza św. za + męża,ojca i dziadka Jana Grzywocz, pokr.
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 2 stycznia 2022 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 –  ( w języku niemieckim) Msza św. za + Annę Szymoś w rocz. śmierci.
9.00 –  Msza św. za ++ o. Franciszka Goj w rocz. śmierci, m. Annę.
11.00 – Msza św. z błogosławieństwem i rozesłaniem kolędowym dla parafian z  Borowian i ul. Opolska.
15.00 – Nieszpory kolędowe.

1. Dziękuję wszystkim którzy za poświęcili czas i włożyli serce w zewnętrzne przygotowanie naszej świątyni na święta Bożego Narodzenia
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Musioł Łucja, Potempa Elżbieta i Natalia, Bujara Alicja, Nowak Sabina i Emilia.