27.11– 3.12. 2017 AD

Poniedziałek, 27 listopada
17.00 – Msza św. za + Agnieszkę Żyłka w 1 rocz. śmierci.
Wtorek, 28 listopada
17.00 – Msza św.  za ++ braci Waltera Gibel, rodz. Marię i Stanisława, syna Józefa, rodz. Pawła i Franciszkę Wyrwich, b. Gerharda.
Środa, 29 listopada
7.00 – Msza św. w intencji firmy Wir-Bruk i pracowników.
– Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
Czwartek, 30 listopada, św. Andrzeja
17.00 – Msza św. szkolna – za ++ m. Henryka Ludwig, jego rodz. Anielę i Adolfa Michali, b. Pawła, Henryka i Eryka.
Piątek, 1 grudnia, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
18.00 – Msza św. dla młodzieży –  za + Helenę Wons w 1 rocznicę śmierci.
Sobota, 2 grudnia, I miesiąca
16.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Barbary Kulik.

NOWY ROK KOŚCIELNY
17.00 – Msza św.  za + o. Ernesta Kołodziej, pokr.
I Niedziela Adwentu, 3 grudnia 2017 r.
( Kolekta na potrzeby seminarium oraz instytucji kurialnych)
7.30 – Msza św. za ++ rodziców Gintera i Emilię Gabryś, pokr.
9.00 – Msza św. za + ż. i m. Mariolę Bartoszek.
– Błogosławienie modlitewników „Droga do Nieba” dzieci pierwszokomunijnych.
11.00 – Msza św. za ++ m. i o. Joachima Bujara, rodziców Adelajdę i Edwarda, o. Izydora Panchyrz.
15.00 – Nieszpory adwentowe.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory ku czci Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafialnego „Caritas”, przed kościołem zbierane są ofiary na remont katedry.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent – czas radosnego oczekiwania na narodzenie Chrystusa. Zadbajmy o adwentowy nastrój, który podkreślać będą symbole tego okresu: wieńce adwentowe, roratki, lampiony. Wystrój bożonarodzeniowy pozostawmy na właściwy czas.
  4. Marianki i kandydatki zapraszam do udziału we Mszy św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Matki o godz. 16.00; ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  5. Gość Niedzielny – 5 zł, Mały Gość Niedzielny – 4 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Świtała Ewelina, Moy Gabriela. Gałach Stefania, Świtała Mariola, Moy Łucja, Kubitza Beata,.