27.02. – 4.03. 2012 AD

Poniedziałek, 27 lutego

7.00 – Msza  św. za + Elżbietę Guzy od znajomych.

Wtorek, 28 lutego

7.00 – Msza  św. za ++ rodz.  Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr.

Środa, 29 lutego

7.00 – Msza  św. za + Elżbietę Guzy od Róż Różańcowych.

Czwartek, 1 marca, I miesiąca

16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

17.00 – Msza św. szkolna  za ++ rodziców, teściową i szwagra, o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 2 marca, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

– Droga Krzyżowa.

– Odwiedziny Chorych.

17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży – za ++ m. i o. Romana Boronowskiego, rodz. Julię i Stefana Boronowskich, Adelajdę, Gerarda i Waldemara Kciuk, rodz. Bronisławę i Tomasza Cebulla, b. Alojzego, Józefa, Magdalenę i Wilhelma Cebulla, pokr.

– Droga Krzyżowa.

Sobota, 3 marca, I miesiąca

7.00–  Msza św. za + Monikę Świerczok , pokr.

17.00 – Msza św. za + Agnieszkę Brol w 1 rocz. śmierci.

II Niedziela Wielkiego Postu, 4 marca 2012 r.

(Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią)

7.30 – Msza św.  za ++ ż. i m. Marię Bartoszek w rocz. śmierci, rodz. Klarę i Ryszarda Gajda, Gertrudę, Elżbietę, Jana i Pawła Bartoszek, Gerarda Chmielorz, dziadków, ciocie, wujków z  pokr. Bartoszek, Gajda, Krawiec i Płaczek.

9.00 –  Msza św. za ++ Pawła Wons w 30 rocz. śmierci, jego rodz. Marię i Józefa, Wiktora i Marię Ibrom, Henryka Wręczyckiego.

11.00 – Msza św. za ++ m. i o. Gerarda Bok, jego rodziców, brata Engelberta, Rozalię i Franciszka Kampczyk, pokr. Kampczyk, Bok, Wind i Płaczek.

15.00– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj  po Gorzkich Żalach spotkanie lektorów i kandydatów.
  2. Parafialny „Caritas” zbierze się w czwartek po Mszy św. – ok. 17.40 w chacie.
  3. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci kandydaci na ministrantów.
  4. „Gość Niedzielny” – 4 zł, „ Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Górska Dorota i Barbara, Krawiec Róża i Aldona, Wyrwich Maria i Joanna.