26.03 -1.04. 2012 A.D.

Poniedziałek, 26 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

8.00 – Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym – przez wst. Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze oraz za ++ rodz. Alojzego i Elżbietę.

– za ++ rodziców, dziadków, teśc. Stefana, pokr.

18.00 – Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym – za ++ m. i o. Ernesta Świtała, rodziców z obu stron, wn. Mariusza, zięcia Klausa Maśnica, braci, siostry, pokr. Świtała i Golombek.

Wtorek, 27 marca

8.00 – Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym –  za ++ o. Ryszarda Płaczek w rocz. śm.  m. Annę, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, dziadków z obu stron, pokr.

18.00 –  Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym – za ++ m. i o. Alfreda Kurek, teściów, szwagrów, szwagrówki, rodz. Konstantynę i Teodora Sopot, s. Marię, Katarzynę, b. Pawła i Karola, pokr.

– za + Pawła Maroń w 30 dni po śmierci.

Środa, 28 marca

7.00 – Msza  św. za + Katarzynę Kierysz w 1 rocznicę śmierci.

Czwartek, 29 marca

17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

18.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, ż. Janinę Kulik, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.

Piątek, 30 marca

7.00 – Msza św. za ++ Alfreda i Marię Bednarek.

– Droga Krzyżowa

18.00 – Msza  św.  za ++ o. Franciszka Chmiel, żony Marię i Stanisławę, zięcia Jerzego Zyzik.

– Droga Krzyżowa.

Sobota, 31 marca

8.00 – Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym, z udziałem chorych – za + ks. Wincentego Guzika w rocz. śmierci.

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  18 urodzin Anny Kulik.

18.00 – Msza św.  za ++ Martę Sankowską w rocz. śmierci, m. Alojzego, s. Jerzego i Jana, ż. Marię Walentego i Florentynę Stolka, s. Jana, Huberta i ż. Elżbietę, Adolfa, ż. Erykę, szw. Józefa, Albinę i Józefa Stefan, Jerzego Moy, pokr.

Niedziela Palmowa, 1 kwietnia 2012 r.

(Błogosławienie palm. Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią)

7.30 – Msza  św. za ++ m. i o. Jana Krawiec, pokr. Krawiec, Potyka i Golor.

9.00 – Msza św. za + Józefa Świtała w 1 rocz. śmierci.

11.00 –  Msza św. za ++ rodziców z obu stron, b. Józefa, s. Hildegardę z mężem,  teściów, dziadków, pokr.

15.00– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. W imię Ojca i Syna i Duch Świętego rozpoczęliśmy wyjątkowy czas Rekolekcji Parafialnych. W sobotę przywitaliśmy w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Trębeckiego, otwarci na posługę, którą w imię Chrystusa dla nas pełni.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Domu Rekolekcyjnego w Nysie.
  3. Marianki spotkają się w sobotę o godz. 10.00. Zbiórka ministrantów i kandydatów w piątek po wieczornej „Drodze Krzyżowej”.
  4. Serdeczne podziękowania dla mężczyzn, którzy pracowali na cmentarzu.
  5. „Gość Niedzielny” – 4 zł, „ Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wind Joanna Karpińska Anna, Bul Krystyna, Bekierz Krystyna, Cipura Joanna, Bartoszek Gizela.