25.12– 31.12. 2017 AD

Poniedziałek, 25 grudnia 2017, Uroczystość Bożego Narodzenia
(Kolekta na Fundusz Obrony Życia i Dom Samotnej Matki)
0.00– Msza św. Pasterska w int. Parafian i Gości.
9.00 – Msza św. za ++ o. Franciszka Janoszka, m. Marię, b. Józefa, rodz. Gertrudę i Franciszka Mania.
11.00 – Msza św.  za ++ m. i o. Jerzego Felux oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci.
15.00 – Nabożeństwo ku czci Bożego Narodzenia.
Wtorek, 26 grudnia, II dzień świąt, św. Szczepana
7.30 – Msza św. za ++ m. i o. Walentego Kciuk w rocz. śmierci, pokr. z obu stron.
9.00 – Msza św. za + szwagra Pawła Bartoszek.
11.00 – Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników zakładów w Krupskim Młynie oraz w int. ich rodzin.
Środa, 27 grudnia, św. Jana Apostoła
– Błogosławienie wina.
7.00 –
 Msza św. za + ks. Czesława Trybę.
Czwartek, 28 grudnia, Święto Młodzianków Męczenników
9.00 – Msza św. Msza św. ku czci Młodzianków Męczenników w int. dzieci.
– Błogosławienie dzieci.
Piątek, 29 grudnia,
7.00– Msza św.  za + Pawła i Adelajdę Giera.
Sobota, 30 grudnia
17.00 – Msza św. kolędowa w int. Parafii.
Niedziela Świętej Rodziny, 31 grudnia, zakończenie R.P.2017
7.30 – Msza św. za zmarłych parafian w Roku Pańskim 2017.
9.00 –  Msza św. w intencji parafian, którzy przyprowadzili się do Kielczy i na Borowiany w Roku Pańskim 2017.
11.00 – Msza św. dziękczynno –  przebłagalna od parafian, za łaski otrzymane w Roku Pańskim 2017.
– Nabożeństwo przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, z dziękczynnym Te Deum.

1. W zakrystii można nabyć opłatki.
  2. W „Drodze do nieba znajduje się wzór przeżywania wieczoru wigilijnego w rodzinie. Zachęcam do skorzystania z niego.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Bożego Narodzenia: – w pierwszy dzień świąt – 25 grudnia o godz. 15.00. Wykonawcy: nasza orkiestra oraz soliści.
  4. „Gość Niedzielny” – 8 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Grondes Karina, Araszczuk Patrycja, Jonetzko Brygida, Aneta, Szyguda Ewa, Deja Danuta, Kluba Jolanta.