25.04 – 1.05. 2022 AD

Poniedziałek, 25 kwietnia, św. Marka
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie oraz za ++ rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, ich synów Huberta i Jana, synową Marię, rodz. Jana i Annę Krawiec, wnuka Marka.
– Procesja z modlitwą o urodzaje do krzyża przy posesji p. Bednarek.

Wtorek, 26 kwietnia, św. Wojciecha
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Franciszka Kulik, jego rodziców Jadwigę i Ryszarda, Annę i Józefa Ibrom.

Środa,27 kwietnia
7.00 – Msza św. za + Damiana Wyrwich od rodziny Datoń.

Czwartek, 28 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna za ++ Antoninę i Pawła Ludwig, ż. Elżbietę Gałach.

Piątek, 29 kwietnia, św. Katarzyny ze Sieny
18.00 – Msza św.  dla młodzieży, do Ducha Świętego w int. tegorocznych  Maturzystów.

Sobota, 30 kwietnia
17.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze  z okazji 80 urodzin Marii oraz za ++ z rodzin Czyrnek i Ślimak.
18.00 – Msza św. za + Leona Kudlek w 1 rocz. śmierci.

III Niedziela Wielkanocna, 1 maja 2022 r.
7.30 –  Msza św. ( w j.niemieckim)  w int Parafii.
9.00 – Msza św. za ++ m. Antoniego Guzy, rdziców.
10.45 – Rozpoczęcie uroczystości I Komunii Świętej.
11.00 – Msza św. z przyjęciem I Komunii Świętej w int. dzieci oraz ich rodzin.
15.30 Nabożeństwo majowe z udziałem neokomunikantów.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a po nim spotkanie z rodzicami oraz dziećmi pierwszokomunijnymi.
  2. W czwartek o godz. 16.00 przeprowadzimy ostatnią próbę z dziećmi pierwszokomunijnymi, a następnie obędzie się Spowiedź.
  3. W piątek na Mszy Świętej nie może zabraknąć młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Po Eucharystii młodzież klasy VII, VIII oraz I klasy szkoły ponadpodstawowej zapraszam do pozostania w kościele.
  4. Ministranci spotkają się w sobotę o godz. 9.00, marianki również w sobotę o godz. 10.00.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: rodziców dzieci klasy II.