23.05 – 29.05. 2022 AD

Poniedziałek, 23 maja
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.
– Procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyża za bazą i na styku ul. Nowowiejskiej i Topolowej.

Wtorek, 24 maja , Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
17.00 – (Borowiany) Msza św. o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.
– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.

Środa, 25 maja
17.00 – (Kaplica św. Jana Nepomucena) – Msza św. jako podziękowanie za obronę przed żywiołami, z prośbą o dalszą opiekę.
– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyży na ul.Polnej i ks. Wajdy.

Czwartek, 26 maja, św. Filipa Neri, Dzień Matki
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ m. Jana Boronowskiego w rocz. śmierci, b. Romana, rodziców, teściów, pokr.
– w 30 dni po śmierci Marka Kosytorza.

Piątek, 27 maja
17.30 – Msza św.  z udziałem młodzieży – przez wst. Najśw. Matki w intencjach naszych Mam.
– Nabożeństwo majowe w intencjach naszych Rodziców, z udziałem Zespołu Viva la musica ze Strzelec Opolskich.

Sobota, 28 maja
7.00 – Msza św.  za ++ Hildegardę Jarzyna oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie z okazji urodzin Huberta.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego  o łaskę życia wiecznego dla kochanych: babci Anny, dziadka Jana oraz taty Piotra  i dusze opuszczone.

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 29 maja 2022r.
7.30 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Guzy.
9.00 – Msza św. za ++ Urszulę i Karola Hatlapa.
11.00 –  Msza św. w intencji Parafii.
14.30 (katedra opolska) – Msza św. z okazji Roku Jubileuszowego 50.lecia Diecezji Opolskiej z udziałem dekanatów Kędzierzyn, Zawadzkie, Siołkowice, Paczków.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe odprawimy przy kaplicy Matki Bożej Bolesnej w Goju.
  2. Młodzież klasy VIII i I szkoły ponadpodstawowej zapraszam w czwartek na godz. 17.30., a następnie w sobotę o godz. 16.00.
  3. Ministranci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  4. Wprawdzie do Bożego Ciała pozostało trochę czasu, aby jednak można było spokojnie przygotować wystrój trasy i ołtarzy zapoznam z  Przechodzić będziemy ul. Dobrego Pasterza, Leśną , Mostową powrót na Dobrego Pasterza. Ołtarze: przy posesji p. Danysz/Iwanowski ( przygotowują mieszkańcy ul. Topolowej i Nowowiejskiej), p. Bartoszek/Gałach (ul. Dobrego Pasterza i Polna), p. Skolik ( ul. Leśna, Szkolna, Zielona i Miarki), kapliczka św. Jana Nepomucena (ul. Zamoście, Mostowa i Krótka).
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Czudaj Danuta i Agata, Klencz Lidia, Kulik Beata, Gloria i Inga.