21.07 – 27.07. 2014 AD

Poniedziałek, 21 lipca
7.00 – Msza św. za + Różę Pilarską od sąsiadów z  ul. Leśnej.
Wtorek, 22 lipca, św. Marii Magdaleny
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Anety i Henryka Kocot, 18 urodzin Julii.
Środa, 23 lipca, św. Brygidy
7.00 – Msza św. za ++ męża Marcina, rodziców z obu stron, b. Franciszka.
Czwartek, 24 lipca, św. Kingi
18.00 – Msza św. wakacyjna – za ++ m. i o. Joachima Panchyrz, rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek.
Piątek, 25 lipca, św. Jakuba
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Jadwigę i Alberta Hober, b. Herberta, m. Franciszka, rodz. Wilhelma, Barbarę i Marię Szaton.
17.00 – Msza św. za ++ m. Elżbietę Pasieka, o. Tadeusza Lewandowskiego Jana i jadwigę Bartoszek, Pawła Pasieka, Jana i Zofię Lewandowskich, Wilhelma i Jadwigę Wewiorka, pokr.
18.00 – Koncert Dürer Gymnasium Chor z Nürnberg.
Sobota, 26 lipca, Uroczystość św. Anny
9.00 – Msza św. przez wst. św. Anny za + Józefa Wons w 1 rocz. śmierci.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Anneliese Sikora.
16.00 – (Borowiany) Msza św. przez wst. św. Anny w intencjach żyjących i zmarłych mieszkańców Borowian.
18.00 – Msza św. za + Felicję Łuczak w 1 rocz. śmierci.
XVII Niedziela Zwykła, 27 lipca  2014 r.
(Kolekta na planowane inwestycje parafialne)
7.30 – Msza św.  z okazji urodzin za ++ Manfreda Knopik, Ludwika Pradela.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Tomasza i Franciszkę Guzy, m. i o. Engelberta Potempa, s. Emilię, b. Joachima Guzy, teśc. Emanuela i Matyldę Potempa, pokr.
11.00 – (Borowiany)  Msza św. przez wst. św. Anny w int. parafian i gości odpustowych.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj  o godz. 15.00 nieszpory z modlitwą w int.  kierowców. Po nabożeństwie błogosławienie pojazdów mechanicznych i kierowców przez wstawiennictwo św. Krzysztofa. Można złożyć ofiarę na samochody dla misjonarzy.
  2. W dniach 21-26 lipca przeżywane jest na Górze św. Anny Święto Młodzieży.
  3. 25 lipca o godz. 18.00 wystąpi w naszym kościele Chór Liceum  im. Dürera z Nürnberg. Zespół prowadzi i dyrygować będzie p. Caroline Di Rosa. W imieniu organizatora p. burmistrza Mieczysława Orgackiego, serdeczne zapraszam do wysłuchania pieśni sakralnych na chór, w wykonaniu zespołu z Nürnberg.
  4. W środę 30 lipca odprawiona będzie w kościele św. Piotra i Pawła w Opolu Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Wyjazd z Kielczy o godz. 16.10 (przystanek przy aptece). Zgłoszenia przyjmowane będą w zakrystii.
  5. „Gość Niedzielny” -4,5 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szyguda Ewa, Świchura Dorota, Deja Danuta,  Kluba Alicja i Jolanta, Rudzik Krystyna i Aneta.