20.07– 26.07. 2020 AD

Poniedziałek, 20 lipca, bł. Czesława
7.00 – Msza św. za ++ Joachima Chmielorz, Rafała, rodziców z obu stron.
11.00 – Msza św. pogrzebowa + Róży Wyrwich.
Wtorek, 21 lipca
18.00 – Msza św.  za ++ Urszulę Zemela w 10 rocznicę śmierci., pokr.
Środa, 22 lipca, św. Marii Magdaleny
7.00 – Msza św.  za + Jana Zemela od sąsiadów.
Czwartek, 23 lipca, św. Brygidy
18.00 – Msza św. za ++ o. Sylwestra , m. Edeltraudę Loch w rocz. śmierci, dziadkw, babcie, pokr. Loch i Poloczek.
– za + Marię Miozga w 30 dni po śmierci.
Piątek, 24 lipca, św. Kingi
7.00 – Msza św. za + Annalise Sikora od Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych ( zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie tych osób, które nie uczyniły tego przed ostatnimi odwiedzinami)
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Pawła i Helenę Wons, Henryka Wręczyckiego, Wiktora i Marię Ibrom, Józefa i Marię Wons, s. Jerzego i Józefa, Elżbietę Serafin, Kazimierza i Łucję Liszka oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Sobota, 25 lipca, św. Jakuba
15.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Anny Ochman.
16.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Julii Bartoszek.
18.00 – Msza św. za ++ ż.  i m. Magdalenę Strzelczyk, rodz. Piotra i Agnieszkę Strzelczyk, teśc. Józefa i Marię Sopot, s. Adelę, Marię, 6 szwagrów, 2 szwagierki, Urszulę i Jadwigę, zięcia Andrzeja Tomala, jego rodziców Marię i Jerzego Tomala, Edeltraudę i Wiktora Kółodziej, Teresę i Jerzego Urbańczyk, pokr. Strzelczyk i Sopot.
XVII Niedziela  Zwykła, Uroczystość św. Anny, 26 lipca 2020 r.
7.30 – Msza św.  za + Manfreda Knopik z okazji urodzin, o. Ludwika Pradela.
9.00 – Msza św. za + Różę Bryś w 1 rocznicę śmierci.
11.00 –  (Borowiany) Msza św. przez wstaw. św. Anny w int. Parafii.
15.00 – Nieszpory.
– Modlitwa z św. Krzysztofem w int. kierowców oraz błogosławienie pojazdów.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory.
  1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szołtysik Gertruda i Barbara, Wręczycka Magdalena, Szwinge Maria, Szaton Lidia, Szołtysik Aneta, Erlekampf Agnieszka.