2.01 – 8.01.2017 A.D.

Poniedziałek, 2 stycznia, św. Bazylego i Grzegorza
7.00– Msza św.  za ++ rodz. Franciszka i Helen Musioł, Alfonsa i Urszulę Wons, dziadków, ciocie Marię Kluba i Annę Szymoś, Marka Musioł, pokr.
Wtorek, 3 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka, o. Wiktora, b. Herberta, szw. Gerarda, ciocię Gertrudę, Pulinę, wujków Paula, Jana i Ryszarda, chrz. Agnieszkę, chrz. Franciszka i Tomasza, kuzynki, kuzyna, Rozalię i Ernesta, pokr.
Środa, 4 stycznia
7.00 – Msza św. za + Stefana Skandy od parafian z ul. Torowej i Polnej.
Czwartek, 5 stycznia
7.00 – Msza św. za + Marię i Filipa Guzy, pokr.
Piątek, 6 stycznia, Uroczystość  Objawienia  Pańskiego
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Wilhelma, Barbarę i Marię Szaton w 100. urodziny, b. Franciszka, s. Grzegorza, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Herberta Kusz, do Dzieciątka Jezu o błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 – Msza św.  za + Krystynę Sadową w 1 rocz. śmierci.
– Jasełka w inscenizacji naszych przedszkolaków.
11.00– Msza św. kolędowa  w int. Parafian.
13.30 – Owiedziny Kolędników Misyjnych.
Sobota, 7 stycznia
7.00 – Msza sw. za ++ m. Edeltraudę Loch, dziadków, pokr.
17.00 – Msza św. za ++ m. o. Karola Jaksik, jego rodziców Wiktorię i Jana,  Franciszkę i Wiktora Pasieka, synów Józefa, Herberta i Pawła, syn. Jadwigę i Urszulę, Różę i krzysztofa Kwiatkowskich, Joachima Lebok, pokr. Jaksik, Pasieka i Waloszek.
– w 30 dni po śm. Heleny Wons.
Niedziela Chrztu Pańskiego, 8 stycznia 2017 r.
7.30 – Msza św. za ++ ciocię Julię Szołtysik, jej rodz. Piotra i Karolinę, siostry, braci, bratowe, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, s. Magdalenę, Elżbietę Pasieka, Jerzego Danysz , pokr.
9.00 –  Msza św. za + Franciszka Goj w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św.  w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.

1. Dzisiaj o godz. 00nieszpory kolędowe z modlitwą o pokój.
  2. W piątek o godz.30  początek odwiedzin Kolędników Misyjnych. W rolę mędrców ze wschodu wcielą się nasze Marianki. Można złożyć ofiarę, która przeznaczona będzie na potrzeby misjonarzy z naszej diecezji.
  3. W I sobotę miesiąca na Mszę św. o godz. 7.00, ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny zaproszone są marianki. Po Mszy św. będzie dla dziewcząt spotkanie w zabytkowej chacie na „śniadaniu z Matką Najśw.”.
  4. Jest jeszcze kilka numerów świątecznego „Gościa Niedzielnego” – cena 8 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Guzy Malwina, Olkuśnik Sylwia, Wons Gizela, Rozwadowska Aneta, Blumer Mirela, Lewandowska Kornelia.