19.01– 25.01. 2015 AD

Poniedziałek, 19 stycznia, św. Józef Pelczar
7.00 – Msza  św. za + Henryka Hatlapę od parafian  z ul. Powstańców.
Wtorek, 20 stycznia
18.00 – Msza  św. o uświęcenie rodzin odprawiana przez ks. Józefa Krawca..
Środa, 21 stycznia, św. Agnieszki, Dzień Babci
7.00 – Msza  św. w int. naszych Babć i Dziadków.
Czwartek, 22 stycznia, Dzień Dziadka
17.00 – Msza  św. za ++ m. Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, b. Franciszka, rodz. Marię i Józefa Świtała, b. ks. Pawła, szw. Antoniego Weber, pokr.
Piątek,  23 stycznia
7.00 – Msza  św. za + ks. Josepha Schrodę w 70 rocz. męczeńskiej śmierci oraz w int. kapłanów, którzy pełnili posługę w naszej parafii.
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży – za + Adelajdę Giera w 1 rocz. śmierci.
Sobota, 24 stycznia, św. Franciszka Salezego
13.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Edeltraudy Poloczek.
17.00 – Msza św.  za ++ m. Paulinę Loch, jej rodz. Wiktorię i Jana, 4 braci, szw. Edeltraudę, szw. Władysława, Marię i Franciszka Giera, dziadków, ciocie, wujków, pokr. Giera, Panek i Loch.
III Niedziela Zwykła,  25 stycznia  2015 r.
7.30 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 30 rocz. małżeństwa Brygidy i Korneliusza Sikora.
9.00 –  Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Franciszkę i Józefa Stolka, s. Edytę Bartoszek, Luizę Bryś, Krystiana Kciuk.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Marii Bartoszek.
15.00 – Nieszpory kolędowe.

1. Dzisiaj rozpoczyna  się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo.
  2. „Gość Niedzielny” – 5 zł ( z filmem na CD o Teresie z Avila).
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Kociok Mariola i Dominika, Hryniarz Magdalena, Graczyk Lucyna, Guzy Joanna, Panchyrz Agnieszka, Jaksik Teresa.