16.11– 22.11. 2015 AD

Poniedziałek, 16 listopada, Święto Poświęcenia Katedry Opolskiej
7.00 – Msza  św. za + Elżbietę Pawellek, rodz. z obu stron.
Wtorek, 17 listopada, św. Elżbiety
18.00 – Msza  św. o uświęcenie rodzin z wspomnieniem zmarłych członków naszych rodzin ( proszę o przelanie na papier wspomnień o zmarłych członkach Waszych rodzin).
Środa, 18 listopada, bł. Karoliny Kózkówny
7.00 – Msza  św. za + bratanka Karola Wieszołek.
Czwartek, 19 listopada, bł. Salomei
17.00 – Msza  św. szkolna  za ++ Jadwigę i Pawła Pietruszka, Jadwigę i Pawła Wieszołek.
Piątek, 20 listopada, św. Rafała Kalinowskiego
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży –  za ++ m. Gertrudę Kurek, o. Alfreda, s. Renatę, ciocie Marię i Katarzynę, dziadków, ciocie, wujków z pokr. Kurek, Sopot i Maroń.
Sobota, 21 listopada,Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny
14.00 –  Msza  św. przez wst. Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Eufemii Student.
17.00 – Msza  św. za ++rodz. Julię i Stefana Boronowskich, Paulinę i Wilhelma Szymoś, m. Jana Boronowskiego, dziadków, ciocie, wujków z obu stron z pokr. Boronowski, Bok, Szymoś.
XXXIV Niedziela Zwykła, Uroczystość Chrystusa Króla, 22 listopada 2015 r.
7.30 – Msza św. za ++ m. Helenę Swoboda, o. Henryka, teśc. Stefana Rudek, pokr.
9.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Maksymiliana Zientek w rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. z udziałem orkiestry, z którą będziemy chcieli uczcić św. Cecylię,  ku czci Chrystusa Króla, przez wst. św. Katarzyny w int. pracujących, emerytowanych oraz zmarłych pracowników kolei oraz ich rodzin.
15.00 – Nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.
15.45 – ( w chacie) „Spotkanie z światem wielu kultur, nacji i religii – USA” z Michałem Stachów.

1. Nasza miłość do Pana Boga wypowiada się również troską o Jego Dom. Wszystkim, którzy z takim nastawieniem dbają o nasz kościół i jego obejście,  ofiarowując swój czas i zdolności, aby był on piękny i czysty, z serca dziękujemy – Bóg niech będzie wam nagrodą.
2. Dzisiaj o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe, o godz. 15.00 odprawimy nieszpory kiermaszowe, a następnie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
3. Dzisiaj podajemy kandydatów do rady parafialnej – kartki z propozycjami składamy do koszyczka w prezbiterium.
4. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zakup oleju opałowego. Obecnych na Mszy św.  radnych proszę o jej przeliczenie.
5. W czwartek po Mszy św. spotka się na probostwie rada parafialna, w piątek po Mszy św. zbierze się wspólnota misyjna „Paulus”.
6.  „Gość Niedzielny” – 5 zł.
7.  Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szyguda Izabela, Mudrak Anna i Magdalena, Bartoszek Daria, Student Ewa, Kulik Janina