14.01 – 20.01. 2013 AD

Poniedziałek, 14 stycznia
7.00– Msza św. za ++ ż. i m. Irenę Kloska, rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, teśc. Franciszkę i Jana Gambuś, Marię i Teodora Probanowskich, pokr.
Wtorek, 15 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, ich rodziców, o. Józefa Gałach.
Środa, 16 stycznia
7.00 – Msza  św. szkolna za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Szaton, Annę i Hieronima Zyzik.
Czwartek, 17 stycznia, św. Antoniego Op.
17.00 – Msza  św.  za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, dziadków z obu stron, c. Marię, Franciszkę i Annę, m. Ryszarda, Franciszka i Karolinę Hyla, 3 synów, synową, wn. Adama, szw. Gerarda, jego rodziców, b. Albrechta Potempa, Antoniego Wind, s. Wernera, pokr. Hyla i Kampczyk.
Piątek, 18 stycznia
17.00 – Msza  św.  z udziałem młodzieży za ++ m. Paulinę Loch, jej rodziców Wiktorię i Jana, b. Konrada, Adolfa, Piotra, Sylwestra, bratową Edeltraudę, szw. Władysława, teśc. Franciszka i Marię Giera, pokr. Giera, Loch i Panek.
Sobota,  19 stycznia,  św. Józefa Pelczara
17.00 – Msza  św. za ++ m. i o. Teodora Serafin, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Marię i Teofila Serafin, s. Jadwigę i Wilhelma Stach, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów, pokr.
II Niedziela Zwykła, 20 stycznia 2013 r.
7.30 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Karola i Joannę Wyrwich.
9.00 –  Msza św. za ++ m. Barbarę, o. Wilhelma, Marię Szaton, s. Grzegorza, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Herberta Kusz, Irenę Służałek, Norberta.
11.00 – Msza św. za ++ ks. Józefa Kampka w rocz. śmierci, jego rodziców Klarę i Franciszka, siostry, m. Rufina Kulik, rodz. Annę i Jana Kulik, syn. Urszulę, Katarzynę i Józefa Cepok, Teresę i Romana Ogrodnik.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.

1. Dzisiaj o godz. 14.30   zmieniane będą tajemnice różańcowe.  O godz. 15.00 wspólne kolędowanie z Piotrem Lempą. Piotr Lempa – bas, absolwent The Royal Academy of Music w Londynie i Cardiff International Academy of Voice. W 2001 r. wystąpił z solowymi koncertami m. in. W Nowym Jorku dla uczczenia ofiar World Trade Center oraz w Pensylwanii.
  2. Od piątku rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo.
  3. Marianki spotkają się w sobotę o godz. 10.00.
  4. Lektorzy proszeni są o odebranie Terminarza Czytań.
  5. „Gość Niedzielny” – 4 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Drozd Gabriela, Kudlek Urszula, Kulik Aniela,  Chmielorz Marzena, Strzelczyk Monika, Michali Jolanta.