13.01–19.01. 2014 AD

Poniedziałek, 13 stycznia
7.00- Msza św. za + Henryka Ludwig od rodziny Gałach.
Wtorek, 14 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ ż. i m. Irenę Kloska, rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, teśc. Franciszkę i Jana Gambuś, Marię i Teodora Probanowskich, pokr.
Środa, 15 stycznia
7.00 – Msza  św. za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig,  ich rodziców, b. Henryka, Annę i Józefa  Gałach.
Czwartek, 16 stycznia
17.00 – Msza  św. szkolna za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Szaton, Annę i Hieronima Zyzik.
Piątek, 17 stycznia, św. Antoniego Op.
17.00
– Msza  św.  z udziałem młodzieży  za ++ rodz. Annę i Antoniego Czaja, Anielę i Jakuba Zając.
– w 30 dni po śmierci + Magdaleny Fatyga.
Sobota,  18 stycznia
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Fabiana Maśnica.
17.00 – Msza  św. za + Józefa Dyrduła w 1 rocz. śmierci.
II Niedziela Zwykła, 19 stycznia 2014 r.
7.30 – Msza św. za + Annę Krawiec w 1 rocz. śmierci.
9.00 –  Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Karola i Joannę Wyrwich.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Złotego Jubileuszu Małżeńskiego Hildegardy i Józefa Kaszuba.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.
1. Dzisiaj o godz. 15.00  nieszpory kolędowe. Po nabożeństwie zmieniane będą tajemnice różańcowe.
2. Wczoraj przyjął święcenia biskupie nowy biskup pomocniczy dla naszej diecezji ks. Rudolf Pierskała. Towarzyszmy nowemu biskupowi naszą modlitwą.
3. Dziękuję za przyjęcie kolędników misyjnych. Taka posługa  marianek  była również  finansowym wsparciem misjonarzy z naszej diecezji. Na konto diecezjalnej fundacji misyjnej  przelałem 2000 zł.
4. Od soboty rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo.
5. Marianki spotkają się w sobotę o godz. 10.00.
6. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł
7. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Strzelczyk Monika, Michali Jolanta, Kwiatkowska Anna, Pyka Monika, Majzel Gabriela, Stańczyk Joanna.