12.02 – 18.02. 2024 AD

Poniedziałek, 12 luty

8.00 – Msza św. za + o. Walentego Kciuk z okazji urodzin.

15.00 – Msza św. za + Annę Krawczyk od córek Krystyny i Teresy z rodzinami.

18.00–  Msza św.  za ++ Jadwigę i Jana Marciniszyn.

Wtorek, 13 luty

8.00 – Msza św. za ++rodz. Otylię i poleg. ojca Pawła Czaja, ich rodziców, rodzeństwo, s. Hildegardę, kuzynki i kuzynów z rodzin Czaja, Serafin, Piotra i Matyldę Haberla, Ireneusza, Karę Zogórski, Marię Wróbel, dusze w czyśćcu.

15.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich, o dobry wybór męża i żony oraz powołania życiowego.

18.00–  Msza św.  za ++ ks. Krystiana Kampę, rodziców.

Środa Popielcowa, 14 luty

7.00 – Msza św.za + babcię Elżbietę Klencz.

9.00 – Msza św. za + Edwarda Socha od brata z rodziną, od bratanicy Grażyny z rodziną, od bratanicy Marii z rodziną.

18.00–  Msza św.  ++ mamę Elżbietę Weber z okazji urodzin, , tatę Antoniego, pokr. Plachetka, Weber, Skolik.

– za ++ męża Piotra, rodz. Annę i Jana

Czwartek, 15 luty

16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

17.00–  Msza św.  szkolna za ++ męża Damiana Wyrwich, jego rodz. Różę i Wilhelma, dziadków z obu stron.

Piątek, 16 luty

17.30 – Droga Krzyżowa.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za ++ Antoniego i Hildegardę Palińskich, Józefa i Marka Dyrduła, Denisa Placheta, pokr. Poliński, Brol, Dyrduła i Jacheć.

Sobota, 17 luty

12.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie z okazji 70 urodzin Pawła Kuś.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, Małgorzatę i Władysława Wanat.

I Niedziela Wielkiego Postu, 18 luty 2024r.

7.30 – Msza św. za ++ m. Klausa Maśnica, rodz. Elfrydę i Ernesta Świtała, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocię Marię Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, , dziadków, babcie z obu stron, ciocie, wujków, kuzynostwo z pokr. Stefan, Golor,Goj i Sluga

11.00 –  Msza św. za ++ Anielę i Jerzego Wons, Pawła i Franciszkę Krawiec, Józefa i Marię Wons, pokr.

14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiejsza kolekta jest rekolekcyjną.
  2. Posypanie głowy popiołem będzie znakiem mojego otwarcia w nawróceniu na Boga. Duchowej przemianie pomagać będą: postanowienia wielkopostne, uczestnictwo w nabożeństwach pasyjnych.
  3. W środę popielcową obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy.
  4. W sobotę spotkania: o godz. 9.00 ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Papaj Lidia, Ruhnke Jolanta, Obrusznik Marta, Wyrwich Małgorzata, Weber Gabriela, Plachetka Anna.

ADORACJA PANA JEZUSA W NAJŚW. SAKRAMENCIE

Poniedziałek: prowadzona przez Róże Różańcowe: 9.00 – 2 męska – Jerzy Jaksik (radosne); 10.00 – Borowiany – Irena Mizera i 6 żeńska – Kornelia Chmielorz (światła); 11.00 – 1 męska – Józef Zyzik, prowadzi Stefan Macioszek  lub wyznaczony (bolesne); 12.00 – 11 żeńska – Bożena Pietron (chwalebne); 13.00 – 10 żeńska – Edeltrauda Poloczek (radosne;)  14.00 – 1 żeńska – Helena Świtała (światła); 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego prowadzona przez dzieci; 16.00 – młodzieżowa – Kornelia Lewandowska i 4 żeńska – Aniela Kulik (bolesne); 17.00 – 8 żeńska Jolanta Kulik (chwalebne)

Wtorek: wg ulic: 9.00 – ul.: Chrobrego, Dworcowa, Kopernika i Konopnickiej (radosne); 10.00 – ul.: Topolowa,  Polna i Nowowiejska (bolesne); 11.00 – ul.: Leśna, Miarki, Sosnowa, Szkolna i Zielona (bolesne); 12.00 – ul.: Powstańców (chwalebne); 13.00 – Borowiany, ul. Opolska, Mostowa, Zamoście i Krótka (radosne); 14.00 – ul.: Stare i Nowe Osiedle oraz Słoneczna i Wiosenna (światła); 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego prowadzona przez dzieci;  16.00 – ul.: Dobrego Pasterza i Torowa  (chwalebne) 17.00 – adoracja indywidualna.