12.01– 18.01. 2015 AD

Poniedziałek, 12 stycznia
7.00– Msza św. w pewnej intencji.
Wtorek, 13 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ Annę Szymoś w rocz. śmierci, m. Szymona, c. Magdalenę Żyłka, s. Antoniego i Andrzeja Szymoś,  rodz. Weronikę i Piotra Bieniek.
Środa, 14 stycznia
7.00 – Msza  św. za ++ ż. i m. Irenę Kloska, rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, teśc. Franciszkę i Jana Gambuś, Marię i Teodora Probanowskich, pokr.
Czwartek, 15 stycznia
17.00 – Msza  św. szkolna za ++ m. Annę Czaja w rocz. śmierci, o. Antoniego, ich rodziców, rodzeństwo, Ewalda, Herberta, Paulinę Czaja, rodz. Anielę i Jakuba Zając, pokr.
Piątek, 16 stycznia
17.00 – Msza  św.  z udziałem młodzieży  za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Szaton, Annę i Hieronima Zyzik.
Sobota,  17 stycznia, św. Antoniego
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Eryka Szołtysik.
17.00 – Msza  św. za + Zygfryda Oslislok w 1 rocz. śmierci.
II Niedziela Zwykła, 18 stycznia 2015 r.
7.30 – Msza św. za ++ Annę i Jana Krawiec, Marka Krawiec.
9.00 –  Msza św.  za ++ Pawła i Antoninę Ludwig, Annę i Józefa Gałach.
– Roczek Alicji Gałach.
11.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Karola i Joannę Wyrwich.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.

1. Dzisiaj: o godz.00 nieszpory kolędowe.  Przed nabożeństwem o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe.  O godz. 16.00 „Rodzinne Kolędowanie” w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Kielczy – pracownicy naszej szkoły serdecznie zapraszają na śpiewanie, słuchanie i do kawiarenki.
  2. Dziękuję za przyjęcie kolędników misyjnych. Taka posługa  marianek  była również  finansowym wsparciem misjonarzy z naszej diecezji.
  3. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  4. Od przyszłej niedziel  rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo
  5. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Błaszko Agnieszka, Kawalec Magorzata, Czudaj Danuta i Sandra, Świerczok Dorota, Klencz Lidia, Kulik Beata, Swierzy Iwona.