10.11– 16.11. 2014 AD

Poniedziałek, 10 listopada, św. Leona Wk.
7.00 –  Msza św. za ++ Anielę i Adolfa Michali, Antoninę i Pawła Ludwig, braci Pawła i Henryka.
16.00 – Spotkanie dzieci z św. Marcinem.
Wtorek, 11 listopada, św. Marcina
7.00 – Msza św. za ++ Gertrudę i Stanisława Olkuśnik.
9.00 – Msza św. z okazji Święta Niepodległości w int Ojczyzny.
Środa, 12 listopada, św. Jozafata
7.00 – Msza  św. za ++ o. Augustyna 2 żony, wujków, ciocie, dziadków z obu stron, oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów w chacie.
Czwartek, 13 listopada, świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
17.00 – Msza  św. szkolna – za ++ teśc. Piotra i Agatę Bonk, m. Pawła, Julię i Romana Bartoszek, pokr.
Piątek, 14 listopada, bł. Marii Merkert
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++  m. Sebalda Piekacz, s. Norberta.
Sobota,  15 listopada
7.00 – Msza św. za + Krystiana Kciuk w 1 rocz. śmierci.
17.00 – Msza św. z udziałem orkiestry, z którą będziemy chcieli uczcić św. Cecylię  – za ++ ż. i m. Helenę Loch w rocz. śmierci.
XXXIII Niedziela Zwykła, 16 listopada 2014 r., 235. Rocznica Poświęcenia Kościoła
Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i nieszpory kiermaszowe ubogacone będą modlitwą instrumentalną w wykonaniu Artura Thomasa, wirtuoza fletni pana. (Kolekta na zakup oleju opałowego do kościoła)
7.30 – Msza św. za + Gertrudę Kurek w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ m. i o. Urbana Bujara, rodziców,  teściów, braci, siostry, pokr. Bujara i Kulik.
11.00 – Msza św. kiermaszowa w int. Parafii.
15.00– Nieszpory kiermaszowe połączone z koncertem Artura Thomasa.

1. Dzisiaj po nieszporach spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Pod hasłem “Ocalmy chrześcijan w Syrii”, dzisiaj jest obchodzony VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzień ten jest okazją do podjęcia modlitwy o pokój na świecie i o przestrzeganie wolności religijnej. Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie zachęca także do wsparcia materialnego potrzebujących. Można to zrobić do 31 grudnia br., wysyłając SMS o treści “Ratuję” na nr 72405 (koszt 2,00 zł + VAT) oraz składając ofiarę w czasie dzisiejszych Mszy św.
  3. Przypominam, że po Mszach św. Parafialny Zespół “Caritas” zbierać będzie datki na swoją działalność.
  4. Spotkania: Marianek w czwartek po Mszy św. szkolnej; ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 9.00
  5. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Siedzińska Jadwiga, Joneczko Iwona, Małecka Aleksandra, Stefan Irena, Pyka Renata, Kubilas Sylwia, Sporyszkieicz Zofia.