10.04. – 15.04. 2012 AD

Wtorek Wielkanocny, 10 kwietnia

7.00 – Msza św. za + Pawła Giera w 80 urodziny.

Środa Wielkanocna, 11 kwietnia

7.00 – Msza św. za++ Wiktora Glowania, rodziców, Nikodema i Marię Świerzy, pokr.

Czwartek Wielkanocny, 12 kwietnia

18.00 – Msza św. szkolna – za + Pawła Pasieka w 1 rocz. śmierci.

Piątek Wielkanocny, 13 kwietnia

7.00 – Msza św. za ++ ojca w rocz. śmierci, mamę, dziadków, ciocie, wujków, pokr., o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 35 rocznicy Małżeństwa Jadwigi i Tadeusza.

Sobota Wielkanocna, 14 kwietnia

11.00 – Msza św.  w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Barbara Szaton i Rafał Musialczyk.

18.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Piotra Bieniek.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 15 kwietnia  2012 r.

(Kolekta na planowane inwestycje parafialne – ogrodzenie cmentarza)

7.30 – Msza  św. za ++ m. Marię Panchyrz, o. Emanuela, m. Franciszka Swoboda, syn. Marię, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ teśc. Annę i Antoniego Czaja, m. Ewalda, Herberta i Paulinę Czaja, Franciszkę i Alojzego Michalik.

11.00 – Msza św. za ++ Karolinę i Antoniego Żyłka, b. Herberta i Bernarda, dziadków Pawła i Marcelinę Zajonc, Franciszka i Małgorzatę Czech, Szczepana i Brygidę Żyłka, Jana i Wiktorię Maroń, Pawła Maroń, Rudolfa Sladek, Martę Pietruszka, Franciszka i Elżbietę Guzy.

14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.

15.00 – Nieszpory ku czci Miłosierdzia Bożego.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. „Gość Niedzielny” – 4 zł.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kocot Aneta, Dombrowska Maria, Gabryś Dorota, Płaczek Krystyna, Wyrwich Sylwia, Sikora Brygida.