10.01 – 16.01. 2022 AD

Poniedziałek, 10 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka, ojca Wiktora, brata Herberta, szwagra Gerarda.
Wtorek, 11 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ ż. m. Irenę Kloska, rodziców, teściów, brata, pokr.
Środa, 12 stycznia
16.30 – Różaniec w int. rodzin naszej parafii.
17.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Czwartek, 13 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ m. o. Andrzeja Tomala, m. Magdalenę Strzelczyk, teśc. Marię i Józefa Tomala, szw. Józefa Tomala, szw. Irenę Skibińską, dziadków z obu stron, wujków, ciocie, pokr.
Piątek, 14 stycznia
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży-  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Izabeli Pilarskiej.
Sobota, 15 stycznia
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Henryka Bartoszek.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 30 urodzin Benity Kusch.
17.00 – Msza św. za + Agnieszkę Kraka w 1 rocz. śmierci.
II Niedziela Zwykła, 16 tycznia 2022 r.
7.30 –  Msza św.  za ++ Małgorzatę Czaja, m. Ewalda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, teśc. Annę i Józefa Gałach.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Jerzego Jaksika.
15.00 Nieszpory kolędowe.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe. Po wymianie odprawimy nieszpory kolędowe.
  2. W nadzwyczajnej formie zabieraliście z Mszy św. błogosławieństwo kolędowe do Waszych domów. Bardzo licznie przyjmowaliście ten dar. Bogu niech będą dzięki i Wam. Dziękuję również za ofiary składane z tej okazji – tak jak informowałem, przeznaczone będą na utwardzenie parkingu przy kościele.
  3. W środę po Mszy św. zapraszam na probostwo Radę Duszpasterską i Ekonomiczną.
  4. W czwartek po Mszy św. (ok. 17.45) zapraszam do kościoła wszystkich z którymi planowaliśmy wyjazd do Rzymu.
  5. W piątek po Mszy św. spotkają się ministranci i kandydaci.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jonetzko Brygida, Szyguda Ewa, Deja Danuta, Kluba Alicja i Marta, Rudzik Krystyna.