07.07 – 13.07. 2014 AD

Poniedziałek, 7 lipca
7.00 – Msza św. za ++ męża, rodziców, teściów, braci z obu stron.
Wtorek, 8  lipca, św. Jana z Dukli
7.00 – Msza św. za + Piotra Bieniek od mieszkańców ul. Powstańców.
Środa, 9 lipca
11.00 – Msza  św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Adela Brol i Robert Motyl.
Czwartek, 10 lipca
18.00 – Msza św. wakacyjna –  za + o. Sylwestra Loch w rocz. śmierci.
Piątek,  11 lipca, św. Benedykta
7.00 – Msza św. za + Różę Pilarską od Róż Różańcowych.
18.00 – Msza św. za + Szymona Grondes w rocz. śmierci.
Sobota, 12 lipca, św. Brunona
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 rocznicy małżeństwa Henryki i Hieronima Melewskich z Borowian.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Jakuba i Anielę Zając, Annę i Antoniego Czaja.
XV Niedziela Zwykła, 13 lipca 2014r.
7.30 – Msza św.  za ++ Henryka Garcorz w 10 rocz. śmierci, jego rodz. Anastazję i Antoniego Garcorz, teśc. Gertrudę i Wilhelma Wrzeciono, s. Walburgę Ziętek, szw. Heinza i Jana.
9.00 –  Msza św. za ++ s. Renatę Grzywocz, o. Alfreda Kurek, rodz. Klarę i Hieronima, ciocię Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinach Panchyrz i Bujara, Gabryś, Zieliński, Serafin, Kozubik i Jaworek oraz za ++ z tych rodzin.
14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych
15.00 –  Nabożeństwo fatimskie.

1. Zaplanowane na środę spotkanie seniorów odbędzie się w kolejną środę.
  2. W niedzielę odbędzie się na Górze św. Anny pielgrzymka niewidomych.
  3. „Gość Niedzielny” -4,5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kubitza Beata, Nowak Sabina, Panchyrz Magdalena, Ibrom Anna i Eryka, Ludwig Maria.