20.01– 26.01. 2014 AD

Poniedziałek, 20 stycznia
7.00 – Msza  św. za ++ m. Barbarę, o. Wilhelma Szaton, Marię Szaton, s. Grzegorza, b. Franciszka, rodz. Jana i Marię Zientek, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynki, szw. Herberta, Irenę Służałek, Norberta Świerzy oraz do Dzieciątka Jezus o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Wtorek, 21 stycznia, ,  św. Agnieszki, Dzień Babci
7.00 – Msza  św. za + Jerzego Karpińskiego od mieszkańców z ul. Powstańców.
Środa, 22 stycznia, Dzień Dziadka
7.00 – Msza  św. za + Henryka Ludwig od sąsiadów.
Czwartek, 23 stycznia
17.00 – Msza  św. za ++ m. Weronikę Boronowską, Rudolfa Pampuch.
Piątek,  24 stycznia, św. Franciszka Salezego
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży – za ++ m. Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, b. Franciszka, rodz. Marię i Józefa Świtała, b. ks. Pawła, szw. Antoniego Weber, pokr.
Sobota, 25 stycznia, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
13.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Kornelii Chmielorz.
17.00 – Msza św.  za ++ m. Paulinę Loch, jej rodz. Wiktorię i Jana, 4 braci, szw. Edeltraudę, szw. Władysława, Marię i Franciszka Giera, dziadków, ciocie, wujków, pokr. Giera, Panek i Loch.
III Niedziela Zwykła,  26 stycznia  2014 r.
7.30 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Franciszkę i Józefa Stolka, s. Edytę Bartoszek, Luizę Bryś, Krystiana Kciuk.
9.00 –  Msza św. za ++ m. Annę Ludwig w rocz. urodzin, o. Stefana, b. Antoniego i ks. Pawła, teśc. Alfreda i Gertrudę Kurek, szw. Renatę Grzywocz, ciocie, dziadków, pokr. Ludwig, Malaka, Kurek i Sopot.
11.00 – Msza św. za ++ m. Franciszka Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego, rodz. Józefa, Alfonsa i Emę Soporowskich.
15.00 – Nieszpory kolędowe.
1. Dzisiaj o godz. 15.00  nieszpory kolędowe.
2. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
3. „Gość Niedzielny” – 4.5 zł i „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kandora Wanda, Kaniak Magdalena, Jacheć Kazimiera, Strzałaka Danuta, Kornaga Władysława, Wanat Małgorzata.