Wielbij duszo moja Pana – razem z Wniebowziętą Najświętszą Matką

Uwielbiać to znaczy wychwalać, podziwiać, zachwycać się Panem Bogiem. Wniebowzięta Matka widzi już Tego, który jako jedyny godzien jest pełnej chwały.

Po raz piętnasty,  w dzień po uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,

w niedzielę – 16 sierpnia o godz. 15.00

będziemy wypowiadali z Matką Bożą

Magnificat anima mea Dominum …

Wielbij duszo moja Pana…

Tym razem modlić się będzie z nami grupa muzyczna z Dom Towarzyszenia Duchowego „Nazaret” w Jemielnicy.

Podobnie jak w minionych latach Matka Najświętsza zaprasza po nabożeństwie na kawę z kołoczem.