9.08 – 15.08. 2021 AD

Poniedziałek, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża

7.00 – Msza św.  za + Hildegardę Zyzik od sąsiadów z ul. Opolskiej i Topolowej.

Wtorek, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, ż. Janinę, pokr.

Środa, 11 sierpnia, św. Klary

7.00 – Msza św. za ++ Rozalię Kluba, o. Henryka, Józefa Kluba.

Czwartek, 12 sierpnia

18.00 – Msza św. za ++ Katarzynę Solloch, m. Antoniego, rodziców, c. Elżbietę, s. Gintera i Jana, zicia Franciszka i Ernesta, wnuczkę Urszulę, prawn. Małgorzatę i Grzegorza, dusze w czyśćcu.

Piątek, 13 sierpnia

18.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ m. i o. Waltera Poloczek w rocz. śmierci krewnych.

• Nabożeństwo fatimskie.

Sobota, 14 sierpnia, św. Maksymiliana Marii Kolbe

14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Bożeny i Jana Adamczyk.

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Złotego Jubileuszu Małżeńskiego Marii i Bernarda Jochemczyk oraz w 80 urodziny Bernarda.

18.00 – Msza św. za + Janinę Kret od parafian z ul. Stare Osiedle i Kopernika.

Niedziela  – Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny, 15 sierpnia 2021 r.

7.30 – Msza św.  za ++ m. i o. Jerzego Moy, jego rodz. Jadwigę i Waltera, rodz. Gertrudę i Jana Albin, babcie, dziadków z obu stron, Marię i Jana Sankowskich, Elżbietę Siwiec, pkr. Moy i Albin.

9.00 – Msza św. ku czci  Wniebowziętej w int. Parafii.

11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Heleny Świtała oraz za + m. Henryka.

15.00(przy figurze Matki Bożej Fatimskiej na placu kościelnym) Magnificat z Wniebowziętą.

1. Dzisiaj po nieszporach zmieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci.
  3. Odpust ku czci św. Bartłomieja przeżywać będziemy w naszej parafii 22 sierpnia. Zaprośmy do udziału w nim nasze rodziny i znajomych. Już dzisiaj św. Bartłomiej zaprasza chorych i seniorów ( 70+) na spotkanie przy stole eucharystycznym i na poczęstunek 19 sierpnia – w czwartek o godz. 15.00.
  1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Michali Ilona, Strzelczyk Monika i Wiktoria, Stachów Sabina, Adamczyk Bożena, Kulik Gabriela.