5.08 – 11.08. 2019 AD

Poniedziałek, 5 sierpnia
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Agata Szołtysik i Denis Stronneger.
Wtorek, 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego
18.00 – Msza św. za + Hildegardę Swoboda w 1 rocznicę śmierci.
Środa, 7 sierpnia
7.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ Elżbietę Pancherz, pokr.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów w chacie.
Czwartek, 8 sierpnia, św. Dominika
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Agnieszka Stefan i Krzysztof Wasik.
18.00 – Msza św. za ++ brata Jana Szaton, rodziców.
Piątek, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża
18.00 – Msza św. za + Franciszka Szaton.
Sobota, 10 sierpnia, św.Wawrzyńca
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Joachima Wind.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rocznika 1969.
18.00 – Msza św.  za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, Emilię i Jana Kaliciak, Hildegardę i Augusta Haberla, Marię Serafin, s. Rainholda, Janinę i Leona Szady, pokr. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
– w 30 dni po śmierci Elżbiety Gałach.
XIX Niedziela Zwykła, 11 sierpnia  2019 r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, ż. Janinę, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.
9.00 – Msza św. za ++ s. Grzegorza Szaton,  m. Jerzego, rodz. Jana i Marię Zientek, rodz. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, b. Franciszka, Irenę i Reginę Służałek, Zofię i Norberta Świerzy, dziadków, ciocie, wujków Szaton i Bartoszek.
11.00 – Msza św.  za ++ rodz. Marię i Piusa Kluba, teśc. Helenę i Marcina Zemela.
15.00 –  Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Borowian za przygotowanie uroczystości ku czci św. Anny oraz systematyczną troskę o kapliczkę. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy ją wyremontowali.
  3. Tegoroczne uroczystości ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim przeżywane będą 10 i 11 lipca. W niedzielę o godz. 11.00 odprawiona będzie suma odpustowa.
  4. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szaton Lidia, Erlekampf Anna i Agnieszka, , Kokoszka Maria i Daria, Suda Iwona.