18.04 – 25.04. 2022 AD

Poniedziałek Wielkanocny, 18kwietnia
7.30 – Msza św.  ( w j.niemieckim) w intencjach żyjących i ++ członków DFK.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Karola Bartoszek, Różę i Wilhelma Wyrwich.
– w 30 dni po śmierci Damiana Wyrwich.
– Spotkanie dzieci z zajączkiem.
10.45 – Procesja wielkanocna.
– Msza św.  o dar nieba dla ++ rodz. Marii i Eryka Bartoszek, dziadków, Jerzego Garcorz, Joachima Czech, ++ z pokr. Bartoszek, Garcorz, Graczyk i Bogdol.

Wtorek Wielkanocny, 19 kwietnia
18.00 – Msza św. za ++ ż. Marię, rodziców, dziadków oraz z prośbą o zdrowie i powodzenie w rodzinie.

Środa Wielkanocna, 20 kwietnia
7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Katarzynę i Pawła Chmielorz, Romana Michalik, b. Joachima, Rafała Chmielorz, dziadków z obu stron oraz pokr. Chmielorz, Kołodziej i Michalik.

Czwartek Wielkanocny, 21 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ m. i o. Józefa Czaja, jego rodziców, rodzeństwo, rodz. Anielę i Jakuba Zając, pokr. Czaja i Zając oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek Wielkanocny, 22 kwietnia
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ m. Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, bratową Marię, Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.
– w 30 dni po śmierci Agnieszki Wind.

Sobota Wielkanocna, 23 kwietnia
13.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 rocznicy małżeństwa Krystyny i Piotra Kalus oraz z okazji 60 urodzin Krystyny.
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Gabrieli Sikora.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, Władysława i Krzysztofa Mańka, pokr.

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia 2022r.
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Piotra i Weronikę Bieniek, Różę i Alfreda Swoboda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Alfreda i Różę Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gerarda, Henryka, Magdalenę Bryś, Jóżefa Szramek, Piotra Burek, Agnieszkę i Eryka Kraka, pokr. Bryś, Maczuch, Student i Wyrwich.
10.45 – Procesja wielkanocna.
11.00 – Msza św. za ++ m. Rafała Kokoszka, s. Romana, b. Joachima, pokr.
– Roczek Wojciecha Musioła.
15.00 – Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
– Spotkanie z rodzicami oraz dziećmi pierwszokomunijnymi.

1. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi „Caritas” za przeprowadzone wydarzeń w minionym czasie.

2. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam na próbę liturgii we wtorek i w czwartek o godz. 16.45.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Smieszkol Anna, Kubilas Sylwia, Kroczek Klaudia, Górzańska Gabriela, Czaja Irena. Macioszek Maria.