1.11-7.11. 2021 AD

Poniedziałek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30 – Msza św. za ++ Wilhelma Szyguła, pokr. Szyguła i Giera.
9.00 – Msza św. za + m. Elfrydę Gibel w 5 rocz. smierci.
11.00 – Msza św. w int. Parafian.
14.00 – Nabożeństwo na cmentarzach.
Wtorek, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.00 – Msza św.  za + o. Henryka Wyrwich.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Adelajdę i Pawła Krawiec.
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00(na cmentarzu) Msza św. w int Ojca Świętego za ++ parafian.
Środa, 3 listopada
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, babcie, ciocie, wujków oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Czwartek, 4 listopada, I miesiąca, św. Karola Boromeusza
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
16.00 – Godzina Święta.
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św. szkolna za ++ m. i o. Joachima Panchyrz, rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek.
Piątek, 5 listopada , I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.30 – Różaniec w int. zmarłych.
18.00 – Msza św.  dla młodzieży-  za ++ syna, męża, rodziców z obu stron, braci, bratową, szwagra, szwagierkę, pokr.
Sobota, 6 listopada , I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w int. byłych i obecnych Marianek.
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św. za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Jana i Marię Pawellek, Wilhelma i Helenę Kudlek.
XXXII Niedziela  Zwykła, 7 listopada  2021 r., Kiermasz – Rocznica Poświęcenia Kościoła
( Kolekta na Seminarium)
7.30 (w języku niemieckim) Msza św.  za ++ Henryka Frewer, rodziców.
9.00 – Msza św. za ++ m. i o. Ireneusza Szady, mamę Hildegardę Haberla, teśc. Janinę i Leona Szady, dziadków Matyldę i Piotra Haberla, Otylię i Pawła Czaja, szw. Artura, Marię Serafin z s. Reinholdem, pokr. Szady i Haberla.
11.00 – Msza św. kiermaszowa w int Parafii.
14.00 – Różaniec w int. zmarłych.
15.00 – występ kwartetu smyczkowego „Angelus” – utworzonego z muzyków Filharmonii Opolskiej z programem: „Ave Maryja w dziejach muzyki.”

1. Dzisiaj od godziny 15.00 odprawimy ostatnie, październikowe nabożeństwo różańcowe. Dzieci zapraszam z „Listem dla M”.
  2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych można go zdobyć będąc w stanie łaski uświęcającej, nawiedzając po południu kościół… W dniach od 1-8 listopada taki odpust możemy zdobyć przez pobożne nawiedzenie cmentarza.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Knopik Teresa, Służałek Karina, Karpińska Anna, Potempa Gabriela, Pawelczyk Joanna.